קבלת הפנים של אוסמה לאובמה

מנהיג אל-קאעידה לא מתרגש ממסע הפיוס עם העולם המוסלמי שהנשיא האמריקני עורך במזרח התיכון. עבורו, אובמה הוא ממשיך דרכו של הנשיא בוש. בקלטת חדשה הוא מזהיר את האזרחים האמריקני ממתקפה נוספת בארצם

באותה השעה שבה נחת נשיא ארצות הברית ברק אובמה בסעודיה, פרסם מנהיג ארגון הטרור אל-קאעידה, אוסמה בין-לאדן, קלטת שמע חדשה בה הוא תוקף את המדיניות של הנשיא האמריקני כלפי העולם המוסלמי ומאיים - נתקוף על אדמת ארצות הברית.

בין-לאדן לא מתרגש ממסע הפיוס עם העולם המוסלמי שאובמה עורך השבוע במזרח התיכון. לטעמו, אובמה הוא ממשיך דרכו של הנשיא הקודם ג'ורג' בוש, שיצא למלחמות בכל העולם נגד הטרור האיסלאמי.

בקלטת ששודרה ברשת אל-ג'זירה מזהיר בין-לאדן את האזרחים האמריקנים מפני מתקפה נוספת על ארצות הברית בעידן אובמה, כתגובה על מדיניותו.

אובמה נחת היום בסעודיה - התחנה הראשונה בסיור הפיוס של נשיא ארצות הברית עם המוסלמים. הוא ייפגש עם עבדללה מלך סעודיה וילון באחוזתו. הנשיא האמריקני יגיע מחר לקהיר, שם הוא יפגוש את חוסני מובארק. בנאום שקיבל את התואר "נאום הפיוס של אובמה עם העולם המוסלמי", צפוי הנשיא האמריקני להתייחס לסכסוך של העולם הערבי עם ישראל .

בניגוד לכל העולם, על פי הקלטת האחרונה, לבין-לאדן, המבוקש מספר 1 בעולם, אין ציפיות מהנשיא החדש.

מחר בצהריים נעביר כאן בחדשות 2 באינטרנט בשידור חי את נאומו של ברק אובמה בקהיר.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?