מה יש לחמאס נגד יונית לוי?

לא פעם אנחנו נוהגים לטשטש את פניהם של חשודים בפלילים או קטינים. אבל מתברר שיש מי שמטשטש גם אותנו: בתחנת הטלוויזיה של חמאס החליטו שלא להראות יותר נשים גלויות ראש. אכן תמונות קשות

בתחנת הטלוויזיה של חמאס התחילו מאתמול ביישום מדיניות חדשה: מעכשיו לנשים בלי כיסוי ראש אין דרך להופיע על המרקע ברשת "אל-אקצא" המשדרת מעזה.

בטלוויזיה של החמאס תוכלו למצוא כעת רק נשים הלבושות בצורה ההולמת את ההנחיות האחרונות. אם הן בכל זאת יככבו על האקרנים בלבוש "נועז", זה ייראה כך: גוש כהה ומטושטש, שספק אם אפילו המקורבים ביותר לאישה יוכלו לזהות אותה.

יעקב מופיע, מיקי מטושטשת

אבל לא רק המגישה שלנו, יונית לוי, זוכה למנת צנזורה גדושה. המדיניות החדשה חוצה מגזרים - וגם ערוצים. יעקב איילון, שרגיל למצוא לצדו את מיקי חיימוביץ', יופתע לגלות כי על פי שידורי הערוץ הוא מגיש את מהדורת החדשות למעשה יחד עם צל שחור וחסר צורה.

חשוב להדגיש כי השינוי שמסעיר את עזה, ממש לא מאפיין את מה שמתרחש בעולם הערבי. בסוריה ובלבנון עדיין לא שמעו על קוד הלבוש החדש של חמאס, והצופים בדמשק ובביירות יכולים עדיין לשזוף את עיניהם במחשופים נדיבים ובחולצות חסרות שרוולים. לפחות נכון לעכשיו. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?