סעודיה: חילוץ דרמטי מתוך השיטפון

בני זוג שיצאו לטיול בסעודיה נקלעו לשיטפון סוחף של מים ובוץ. הג'יפ שבו נסעו החל להיסחף בזרם החזק, וטילטל את השניים בתוכו. הנהג הצליח להימלט, בעוד בת זוגו לכודה ברכב שהתמלא במים ובוץ. למזלה הרב, אירע נס והיא חולצה שניות ספורות לפני שהרכב שקע

תמונות יוצאות דופן הגיעו אמש מסעודיה: חבל הארץ המדברי נשטף בכמויות עצומות של גשם, מים ובוץ תוך זמן קצר. תושבי הממלכה, שרגילים למזג אוויר חם ויבש, הופתעו מכמויות המים שזרמו לפתע משום מקום, אבל יותר מכולם הופתעו מכמויות הגשם בני הזוג המופיעים בסרטון שלפניכם.

תעלות הניקוז, שאינן בנויות לתנאי מזג אוויר כזה, עלו על גדותיהן תוך דקות ספורות והציפו את הכביש בו נסעו בני הזוג. הג'יפ נסחף בזרם המים והבוץ כאילו היה סירת נייר, כשבני הזוג מיטלטלים בתוכו מצד לצד. כעבור מספר דקות, הצליח הנהג להימלט מהרכב שכהוא מותיר את בת זוגו בג'יפ שהחל להתמלא מים.

למזלה הרב של האישה, מספר בחורים שהיו בקרבת מקום מיהרו לסייע לה, מפלסים את דרכם בזרם החזק בעוד הגי'פ נוטה על צידו. זעקותיה של האישה החישו את הגברים לעברה ולבסוף הם הצליחו לשלוף אותה מהג'יפ - רגע לפני שהוא נעלם לגמרי מתחת למים.

מסע החילוץ האמיץ זכה לשבחים רבים במדינה, ובמשרד לביטחון פנים החליטו להעניק לשניים צל"ש על פעילותם. השר לביטחון פנים מוחמד בן נעיף הביע את התרגשותו הרבה ואף הציע לשניים משרה בפיקוד העורף.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2