הארמון הסודי של מנהיג דאע"ש בלב המדבר

לאחרונה התפרסמו דיווחים סותרים על מותו של אבו בכר אל בגדדי בתקיפה מהאוויר, אך בינתיים אין כל אישור רשמי בנוגע לגורלו של מנהיג ארגון הטרור הרצחני. מה שכן ידוע הוא היכן התגורר הטרוריסט המבוקש לפני שנמלט, ועכשיו מגיעות גם תמונות מאחוזת הפאר שבנה במדבר בעירק, הכוללת בריכה מפנקת ומתחם לגמלים וסוסים

האחוזה המדברית המפוארת של מנהיג דאע"ש (טוויטר)

ארמון התענוגות של מנהיג ארגון הטרור האכזרי - בלב המדבר: מנהיג דאע"ש, אבו בכר אל בגדדי, נמצא במנוסה מתמדת מחשש שייתפס - ונאלץ לנטוש את ביתו. אלא שלא מדובר בבית שכדאי לעזוב בכזו קלות: הטרוריסט האכזר התגורר בארמון פאר בלב המדבר בעירק, שאפילו כלל גן חיות קטן עם גמלים וסוסים - ולצדו בריכה. את התמונות מבית הפאר הנטוש של מנהיג דאע"ש, צילם לוחם עירקי ממוצא כורדי, שגם צילם את עצמו על גג אחד המבנים באחוזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"תראו את הגמלים ואת הסוסים", צייץ הלוחם בטוויטר. "אל-בגדדי החזיק כאן גן חיות של ממש". מאז נמלט מנהיג דאע"ש מהאחוזה, השתלטו עליה לוחמים כורדים שמתייצבים בחזית המאבק בדאע"ש בעירק ובסוריה, שהפכו את הבית לבסיס.

אל בגדדי. טרוריסט במנוסה (חדשות 2)

על פי הדיווחים השונים, אל-בגדדי נאלץ לברוח לאחרונה לאזור מוסול בעירק שעדיין נמצאת בידי דאע"ש. לפני כעשרה ימים התפרסמו דיווחים בכלי תקשורת בעולם, לפיהם אל בגדדי נפגע  בתקיפה של שיירתו כשיצאה מהעיר א-רקה בסוריה, שנחשבת ל"בירת" ארגון הטרור.