התרגיל של חמאס: ארבעת "החיילים השבויים" בידינו

ארגון הטרור העזתי שב ומתגרה בישראל - ומציג לראשונה את תמונותיהם של ארבעה ישראלים שלטענתו מוחזקים בידיו, מבלי למסור פרטים על מצבם. "נתניהו מרמה את הציבור, אין מגעים לשחרור החיילים החטופים", מסר הדובר הזרוע הצבאית

מתוך הסרטון המתריס החדש של חמאס (יוטיוב)

חמאס שב ומתעתע בישראל עם לוחמה פסיכולוגית: ארגון הטרור העזתי פרסם היום (שישי) לראשונה את תמונותיהם של ארבעת הישראלים שמוחזקים בידיו - כך לטענתו - כשהם מופיעים יחדיו, ובחר לשגר מסר מאיים נוסף לעבר ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהצהרה של דובר הזרוע הצבאית של חמאס, אבו-עבידה שהועלתה לרשת, מכונים ארבעת הישראלים "ארבעת החיילים החטופים", ונאמר בה: "נתניהו משקר לעמו, מטעה את הציבור שלו ומרמה את משפחות החיילים המוחזקים בעזה".

בסרטון נראיות תמונותיהם של החיילים אורון שאול והדר גולדין זכרם לברכה שנפלו במבצע "צוק איתן" וגופותיהם טרם הושבו לישראל, האזרח הישראלי אברה מנגיסטו - ותמונתו של אזרח ישראלי נוסף שקיים חשד כי חצה את הגדר לעזה, ושזהותו טרם הותרה לפרסום.

"עד כה, אין כל מגעים או מו"מ לגבי ארבעת החיילים החטופים", נמסר בנוסף בסרטון, "לא נעביר כל מידע לגבי גורלם, אלא תמורת הישגים ומחירים ברורים, לפני המו"מ ואחריו". אבו-עובידה הכחיש שיש כעת מגעים לשחרורם, זאת בניגוד לפרסומים ערביים מהימים האחרונים.