דאע"ש: "יהיו עוד ימים שחורים באירופה"

ארגון הטרור מפרסם סרטון בן תשע דקות ובו הוא מהלל את מבצעי מתקפות הטרור בבריסל ובפריז. "דעו לכם שהמתקפות על ארצות הכופרים הן חלק מדרך הג'יהאד, זו לא הפתעה עבורכם", נאמר בסרטון שנמשך שמראה את המחבלים מפריז והמחבלים מבריסל כגיבורים וכדוגמא לעוד פעילים משורות הארגון באירופה

ארגון דאע"ש מפרסם היום (חמישי) וידאו נוסף ברשתות החברתיות בו הוא פונה לכל מאמיניו וטוען לניצחון הג'יהאד אחרי הפיגועים הקטלניים בבריסל השבוע. בארגון שבו והדגישו כי הקבוצה שביצעה את הפיגועים מקושרת אליהם. בהודעה הם מציינים כי בלגיה היא חלק מהקואליציה שנלחמת בחמושים במזרח התיכון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון משבח הדובר את אנשי ארגון הטרור ומבטיח עוד פיגועים ברחבי היבשת, פיגועים נגד כל המדינות שמשתתפות במערכה נגד דאע"ש במזרח התיכון. הוא מבליט את נושא הכשרת החמושים בבלגיה ובפריז שביצעו את פיגועי טרור שמסעירים את מדינות אירופה.

הדובר מבטיח בסרטון עוד "ימים שחורים באירופה" בתגובה על המתקפות בסוריה ובעירק. משרד ההגנה בוושינגטון דיווח היום כי ארה"ב ובנות בריתה תקפו ב-24 השעות האחרונות 34 מטרות של דאע"ש בסוריה ובעירק. הצבא הסורי מבצע היום מתקפה בעיר תדמור שנפלה לידי דאע"ש בחודש מאי האחרון.