האם מסיבות חילופי הזוגות על הכוונת?

המשטרה פשטה על וילה בפתח תקווה ששימשה לקיום מסיבות חילופי זוגות, בטענה כי לא עמדה בתנאי הבטיחות לרישוי עסקים. ההערכה: מארגני המסיבות יחלו לפעול בחשאי, או שיאלצו לעבור למקומות מורשים

הווילה בפתח תקווה

בסוף השבוע פשטה משטרת פתח תקווה על וילה המשמשת למסיבת חילופי זוגות בעיר. השוטרים הגיעו בשעת לילה מאוחרת ופיזרו עשרות חוגגים לביתם, מארגן האירוע עוכב לחקירה ונפתח נגדו תיק רישוי עסקים, בגין שימוש שלא למטרות מגורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הווילה פונתה מאדם ונסגרה למשך 30 יום לאחר שהגיעה מידע מודיעיני אודות השימוש הלא חוקי לכאורה במתחם. הסיבה לכך הן הנחיות רישוי הקשורות לבטיחות, כמו היעדר אמצעים למניעת שריפות ויציאות חירום בווילה - שייעודה הוא מגורים בלבד. באירועים דומים גם מתרחשת מכירת אלכוהול שמהווה גם היא עבירה על החוק, אם המקום אינו מוכר כעסק.

במסגרת אותה פעילות משטרתית סגרו השוטרים גם שני אולמי אירועים שהפרו גם הם את תנאי הרישוי, אך סגירת הווילה בה מתקיימות מסיבות חילופי זוגות נחשבת לנדירה. בשל כך, ייתכן והדבר פותח חזית חדשה כנגד אירועים מסוג זה במתחמים פרטיים.

הזמנה למסיבת חילופי זוגות (ארכיון)

מסיבות חילופי זוגות מתקיימות במקומות פרטיים רבים שאינם עומדים בתקנות הרישוי. בעקבות הפשיטה ייתכן כי מארגני אירועים אלו יאלצו מעתה להסתיר את פועלם או לקיים אירועים אלו במקומות מוסדרים בלבד, העומדים בתקנות הרישוי של העסק.