מזעזע: הילד נפרד מאביו, ויוצא לפיגוע

סרטון קשה נוסף שמגיע מסוריה מראה ילד בן 11 בלבד נפרד מאביו רגע לפני שהוא יוצא לבצע פיגוע בשם דאע"ש. השניים עוברים על מטען החבלה שמוטמן ברכב התופת, מתחבקים, מברכים אחד את השני ונפרדים לשלום כשברור להם שזו השיחה האחרונה. תוך דקות המצלמה מתעדת את רגע הפיצוץ שכוון כלפי כוחותיו של אסד באזור העיר חאלב

ילד נפרד מאביו בדרך לפיגוע: סרטון מזעזע נוסף מבית היוצר של דאע"ש מציג את רגעיו האחרונים של בן 11 בלבד כשהוא נפרד מאביו ששולח אותו להתפוצץ בלב הכוחות הסוריים באזור העיר חאלב.

לעדכונים נוספים ולהעברת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בתמונות הקשות נראה כיצד אביו של הילד מכין אותו לביצוע הפעולה: השניים עוברים יחד על מטען הנפץ שמותקן במכונית ולבסוף נפרדים בחיבוק. רגע לפני שהילד יוצא אל מותו, הוא מברך את אביו ואומר כי הוא מקווה שגם הוא ימות כשאהיד.

לאחר הפרידה, הילד נוסע ברכב עליו מותקנות פלטות מיגון אל תוך הכוחות הנאמנים לצבא אסד. המצלמה עוקבת אחרי תנועת הרכב מרגע עזיבת המסתור ועד לרגע ההתאבדות.

39% מהילדים מפעילים רכבי תופת

תופעת הילדים מחבלים שכיחה מאוד בלחימה בסוריה. גורמים מערביים שניתחו את מעורבותם של הילדים בלחימה גילו כי בשנה האחרונה 39% מהילדים שנמצאים בשורות ארגון דאע"ש נהרגו בפעולות של פיצוץ רכבי תופת.