מחבלי דאע"ש מפריז: "הטבח מתקרב"

המחבלים שביצעו את מתקפת הטרור הרצחנית בבירת צרפת מככבים בסרטון חדש, שבו הם מאיימים לפגוע שוב במערב. בווידאו מופיעות כיתוביות בצרפתית ובערבית: "נהרוג את כולם". על הכוונת: בריטניה

תמונה מתוך הסרטון

בסרטון מזעזע חדש מבית היוצר של דאע"ש נחשפים דבריהם האחרונים של המחבלים מפריז, לפני שיצאו לטבוח ב-130 בני אדם בפריז בחודש נובמבר האחרון. יוצרי הסרטון הוסיפו בסופו את המילים: "נהרוג את כולם, הטבח מתקרב". אנשי הארגון הבטיחו כי בריטניה נמצאת על הכוונת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בווידאו נראים שמונה מהמחבלים שביצעו את מתקפת הטרור בפריז כגיבורי סרט אקשן כשחלקם אף עורפים את ראשיהם של שבויים ויורים בהם. אנשי המדינה האסלאמית מבטיחים לפרסם בעתיד תמונות נוספות מהטבח שזעזע את העולם.

בין היתר נראה גם המוח שמאחורי המתקפה, עבד אלחמיד אבעוד, מאיים על תושבי המערב. "לא נפסיק להילחם בכם במסעות תיירות, בנסיעות עבודה או אפילו כשתישנו בבתיכם", אמר המחבל.

בחודש נובמבר האחרון ביצעה חוליית מחבלים את מתקפת הטרור הרצחנית בבירה הצרפתית, שגבתה את חייהם של 130 בני אדם. מאז המתקפה, נפרשו שוטרים ואנשי כוחות ביטחון רבים בבירה הצרפתית בפרט וברחבי המדינה בכלל, מחשש לניסיונות ביצוע של פיגועי טרור נוספים.

בשבוע שעבר נעצר במרוקו אזרח בלגי שהיה מעורב באופן ישיר במתקפת הטרור - כך טענו הרשויות במדינה הצפון-אפריקנית. שר הפנים המרוקני לא סיפר מיהו החשוד שנעצר, אבל הבהיר שמדובר בלוחם משורות ארגון אל-נוסרה - הזרוע של אל קאעידה בסוריה.