עריקאת: אין שום מרגל בצוות המו"מ

פחות מיממה אחרי הדיווחים לפיהם גורם בצוות המשא ומתן עם ישראל נעצר באשמת ריגול, מכחיש בכיר הרשות: "לא היו דברים מעולם". למרות דבריו, בתקשורת הערבית מדווחים כי החשוד הודה במעשים - אם כי לא ברור איזה נזק נגרם מפעולתו

ד"ר סעיב עריקאת (חדשות 2)

"חפרפרת" ברשות הפלסטינית? לאחר שאמש דווח כי מקורב לבכיר הרשות סאיב עריקאת, נעצר בחשד שריגל למען לישראל, מדווחת היום (ראשון) סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" שעריקאת, מזכיר הוועד הפועל של אש"ף והאחראי על המשא ומתן, מכחיש את הידיעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עריקאת אמר לסוכנות הידיעות כי "מה שדווח אינו נכון וחסר בסיס", והדגיש כי איש מאנשי צוותו לא נעצר בחשד לריגול.

סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה מפי בכיר פלסטיני שאחד מאנשי צוות המשא ומתן של עריקאת נעצר אחרי שריגל לטובת ישראל - אישום שלדברי רויטרס רק יחמיר את מצב חוסר האמון שקיים גם כך בין הצדדים, שנמצאים בעיצומו של מאבק אלים שהולך ומחריף.

החשוד, ששמו לא פורסם, כיהן כחלק מצוות של אנשי פת"ח שניהל את המגעים עם ישראל. העיתון "אל אייאם" דיווח כי האיש נעצר לפני למעלה משבוע והודה בהאשמות נגדו.

מהדיווחים לא ברור כמה זמן ריגל למען ישראל ואיזה נזק זה גרם לרשת. גורם המעורה בחקירה אמר לסוכנות הידיעות הפלסטינית "מען": "החשוד הודה והחקירה נמשכת כדי להגיע לאמת ולתקן את הנזק שנגרם".