ירי לעבר מלון של תיירים באל-ע'רדקה שבמצרים; שניים נפצעו

בפעם השנייה תוך יממה וחצי, ניסו טרוריסטים לפגוע בתיירות מצרים: שלושה מחבלים ניסו לפגוע באזרחים זרים בעיר נופש. לא ידוע על ישראלים ששהו במלון. המחבלים חוסלו, שני תיירים נפצעו ופונו

ירי לעבר מלון במצרים; שני תיירים נפצעו (sky news)

בפעם השנייה ביומיים, ירי על תיירים במצרים: שלושה מחבלים פתחו הערב (שישי) בירי לעבר מלון בו שהו תיירים מארצות סקנדינביה וגרמניה בעיר אל-ע'רדקה שלחוף הים האדום. בתקרית נפצעו שני אזרחים אחד מהם גרמני והשני דני. המחבלים חוסלו על ידי כוחות הביטחון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רק אתמול ירו אנשי דאע"ש על אוטובוס שהוביל תיירים מאום אל-פאחם בעיר גיזה, והיום שוב תקרית דומה הפעם בעיר אל- ע'רדקה שלחוף הים האדום. התקרית החלה כששלושה מחבלים ניסו לפרוץ למלון בו שוהים תיירים משוודיה, דנמרק וגרמניה.

כוחות הביטחון של המלון הגיבו מיד והצליחו לחסל את השלושה - על גופתו של אחד מהם התגלתה חגורת נפץ שלא הופעלה. על פי פרטי החקירה, המחבלים הגיעו למלון ה"ביצ'סייד בלה וויסטה" מהים, באמצעות סירת גומי.

ממשרד הבריאות המצרי נמסר כי הפצועים, אזרח דני ואזרח גרמני נפצעו ולא נשקפת כל סכנה לחייהם. באירוע לקחו חלק שלושה מחבלים, שניים מהם נורו מחוץ למלון ואחד מהם הצליח להיכנס פנימה בנשק שלוף תוך שהוא יורה לכל עבר.

הירי לעבר האוטובוס בגיזה

האירוע הקשה בעיירת החוף מגיע יממה בלבד לאחר שאוטובוס ובו תיירים ישראלים מאום אל-פאחם נורה על ידי חולייה של מחבלים מדאע"ש. על האירוע, בו לא נרשמו נפגעים לקחה אחריות זרוע ארגון הטרור במדינה, וזאת למרות הטענות המצריות לפיהן מדובר באירוע פלילי.