חסן נסראללה: "ננקום את חיסול קונטאר - גם במחיר מלחמה"

למרות ההזהרות נסראללה מאיים: מיד לאחר חיסלו של קונטאר, איים מזכ"ל חיזבאללה כי ארגונו יכה בישראל וזכה לאיום נגד של בכיר ישראלי שאמר כי תגובה כזו עלולה לגרום למלחמה בחזית הצפונוית. המסר הישראלי כלפי חזיבאללה לא נותר ללא תגובה כשבנאום ווידאו אמר נסראללה: "אנחנו נכה בישראל, בלי קשר לתוצאה"

לאחר שכבר איים בתגובה לחיסול סמיר קונטאר, ולמרות האזהרות שהעבירה ישראל, מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה מבהיר: "התגובה לפשע הזה היא בלתי נמנעת - יהיו התוצאות אשר יהיו". בנאום וידיאו שנשא היום (ראשון) אמר נסראללה: "ישראל לא חישבה נכון את תוצאות החיסול".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

חילופי האיומים בין ישראל לחיזבאללה עלו היום שלב נוסף, כשמזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה איים שוב להגיב לחיסולו של קונטאר, שחוסל בתקיפה בדמשק לפני כשבוע. "אנחנו נגיב לשפיכת דמו של השהאיד קונטאר", טען נסראללה. "ישראל טעתה בחישובים שלה, אנחנו נגיב וננקום וזה יכול לקרות בשטח ישראל או בכל פינה בעולם".

קונטאר חוסל - נסראללה איים

מזכ"ל ארגון הטרור השיעי התייחס גם לפרסומים על אזהרות מפורשות שהעבירה ישראל לארגון באמצעות מתווכים ואמר: "האיום שהופנה כלפינו אתמול לא יעזור לכם הישראלים, הוא פשוט לא יעזור".

בשבוע שעבר איים מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה על ישראל, לה יוחסה התקיפה בה נהרג קונטאר, ואמר כי התגובה תבוא מתי והיכן שחיזבאללה יראה לנכון. אנחנו נגיב לחיסול במקום ובדרך שנבחר", אמר נסראללה.

זירת החיסול בפרברי דמשק (הטלוויזיה הסורית)

אתמול דיווח העיתון הכוויתי "אל קבס" כי דיפלומט ישראלי שלח מסר לחיזבאללה לפיו כל פעולה של ארגון הטרור, עלולה לגרור פעולת תגובה קשה בחזית הצפונית. לדברי הדיפלומט, ישראל מוכנה ללכת גם למלחמה אזורית כוללת, בעקבות תגובה קשה של חיזבאללה.