חיזבאללה חושף: כך התאמן קונטאר

לאחר חיסולו של קונטאר, בחיזבאללה מהדקים את הקשר עם המחבל שעל פי דיווחים דווקא היה מסוכסך עם הארגון. סרטון של "אלמנאר", הערוץ של חיזבאללה, מציג אותו ביום שחרורו מהכלא הישראלי ובאימוני שטח של הארגון באימונים לקראת לחימה בדאע"ש ובמורדים. כל אלו משדרים על אותו הקו של נסראללה: "הוא משלנו"

ערוץ הטלוויזיה של חיזבאללה "אלמנאר" מפרסם הלילה (שני) סרטון ובו תמונות ארכיון של קונטאר. בחלק מהתמונות רואים אותו מתאמן ואף מבצע ירי במקלע "סטייל רמבו". זהו ניסיון נוסף של הארגון להציגו כאיש חיזבאללה מובהק, למרות המחלוקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

הסרט נפתח בשחרורו מהכלא הישראלי

לא נמסר מתי צולמו כל התמונות שבסרט, אך ניתן להבחין כי הוא נפתח בתמונות מיום שחרורו מהכלא בעסקת השבויים. משם ממשיך הסרט ככל הנראה לאימונים של חיזבאללה מהתקופה האחרונה, במסגרת ההכנות ללחימה במורדים ובדאע"ש בסוריה.

קונטאר נראה מתאמן לקראת עימות עם דאע"ש

קונטאר מזכיר בדבריו בסרט קטע מנאום נסראללה על "קרב הכרעה" נגד הארגונים הקיצוניים שנלחמים בחיזבאללה בסוריה: דאע"ש וג׳בהת א-נוסרה. צמד המילים אכן הופיע בכמה מהנאומים של מזכ"ל חיזבאללה בשנתיים האחרונות.

נסראללה הדגיש בנאום שלו כי קונטאר הוא "אחד מאתנו", כלומר חיזבאללה. זאת, למרות הדיווחים בישראל על כך שבאחרונה נקט קו עצמאי ואף הסתכסך עם הנהגת חיזבאללה וההנהגה הסורית עקב רצונו ליזום טרור נגד ישראל בגולן. נראה שבחיזבאללה מנסים כעת להציג את קונטאר כפעיל נאמן לארגון.