נסראללה: "נתניהו לא יצליח למנוע מאיתנו נשק"

בנאום פומבי ברובע דאחיה בביירות הצהיר מזכ"ל חיזבאללה כי ארגונו ימשיך לתמוך במאבק הפלסטיני. "אנחנו מחויבים להתנגד לישראל ולהעלות את רמת המוכנות שלנו לשם כך", הצהיר. גם לאיסלאם הקיצוני של דאע"ש שלח מסר מאיים: "כפי שהבסנו את ישראל בכל המלחמות, כך יובסו גם הקיצוניים"

מסר תקיף מהחזית הצפונית: מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה יצא היום (שבת) מהבונקר לנאום פומבי ברובע דאחיה בבירות, והצהיר כי ארגונו ימשיך להתחמש בנשק. "לא נתניהו ולא סבא של סבא שלו יכולים למנוע מאיתנו להשיג יכולות שנחוצות לנו כדי לשמור על לבנון ועל עמה ולהתמודד עם כל שטות של ישראל", הצהיר מעל הבמה מול המון משולהב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהמשך נאומו לרגל צום העאשוראא הוסיף: "אנו שבים ומדגישים את עמידתנו לצד העם הפלסטיני ותמיכתנו המהפכה שלו, וקוראים לכל העולם האיסלאמי ולחופשיים בעולם כולו לתמוך, לעזור ולהגיש סיוע לפלסטינים. בשם כל ההמון הזה אני מדגיש את מחויבותנו להתמודד עם הפרויקט הציוני באזור ולהתנגד לישראל ולהעלות את רמת המוכנות שלנו לשם כך".

במסר מאיים נוסף הצהיר נסראללה לתומכיו: "כשם שהבסנו את ישראל בכל המלחמות, כך יובס גם האיסלאם הקיצוני באמצעות ההקרבות שלכם ושל כל הלוחמים באזור. אנו נישאר כאן ונמלא את הרחבות והכיכרות ולא נרעד עקב המלחמות של ישראל, איומי נתניהו או מלחמות האיסלאם הקיצוני. נעבוד יומם כליל למען הכבוד".

בהמשך דבריו התייחס מזכ"ל חיזבאללה למאבק בדאע"ש על אדמת עירק: "אנחנו מצפים לניצחון העם העירקי נגד דאע"ש, וקוראים להם לא להמר על המערב או על ארצות הברית - יש לכם את האומץ לנצח את כולם". כמו כן הוא גינה את מדיניותה של ערב הסעודית בתימן: "המשטר בריאד מבצע פשעים וטובח באנשים לעיני העולם, אנחנו גאים בהתנגדות להם".