חתונת המיליונים שמסעירה את הרשות הפלסטינית

סוויטות מפוארות במלון יוקרתי ומכוניות פרטיות המתינו ל-400 אורחים שהוזמנו לחתונה המרהיבה של בנו של מוחמד דחלאן, מראשי תנועת פתח לשעבר, שנערכה בקהיר. החתונה שעלתה כשני מיליון דולרים עוררה ביקורת ברשות, מאחר שדחלאן האב מואשם במעילה של 120 מיליון דולרים מכספי הפלסטינים

שלושה ימים של חגיגות, דחלאן וכלתו (התקשורת הפלסטינית)

פאדי דחלאן, בנו של אחד מראשי תנועת הפתח לשעבר מוחמד דחלאן, התחתן בסוף השבוע האחרון עם בחירת ליבו באחד המלונות המפוארים בקהיר, בחתונה מרהיבה ומעוררת מחלוקת שעלתה על פי הדיווחים - לא פחות משני מיליון דולרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי הנהלת המלון היוקרתי, לחתונה הוזמנו כ-400 אורחים ממדינות ערביות שונות, בהם מספר רב של אמנים ופוליטיקאים. בין ה"מפורסמים" שנצפו - גם רקדנית הבטן לשעבר המפורסמת ביותר במצרים פיפי עבדו ושר החוץ המצרי לשעבר עמר מוסא.

החגיגות הראוותניות החלו בשעות הבוקר של יום שישי ונמשכו עד יום ראשון בערב, הזמן שבו נערך טקס החתונה. שמלת הכלה עוצבה על ידי מעצב העל אוסקר דה לה רנטה, והוכנה ממאות אבני חן, פנינים וקריסטלים. הזוג דאג לשכן את אורחיו בסוויטות המפוארות במלון למשך שבוע שלם, ואף שכר מכוניות פרטיות שישמשו כתחבורה לאורחים.

מואשם במעילת בכספי הרשות, מוחמד דחלאן (רויטרס)


חתונת המיליונים הזו זכתה לביקורת בתקשורת הפלסטינית, מאחר שדחלאן האב מואשם במעילה של כ-120 מיליון דולרים מכספי הרשות, לפני שנמלט לאיחוד האמירויות שם הוא משמש כיועץ לנסיך מוחמד בין-זייד.