"נמשיך להתנגד לארה"ב ולציונים"

מזכ"ל חיזבאללה הצהיר כי הסנקציות האמריקניות החדשות לא ישפיעו על הארגון - וכך גם הסכם הגרעין. "ארצות הברית היא עדיין השטן הגדול, ואנחנו גאים לקבל סיוע מאירן למאבק נגדה"

נסראללה, ארכיון (רויטרס)

מזכ"ל ארגון חיזבאללה חסן נסראללה אמר הערב (שבת) בנאום שנשא כי "תנועת ההתנגדות תמשיך להגן על הטרירטוריה שלה ותמשיך במאבק נגד הפרויקט הציוני". לדבריו, ארגונו ממשיך לקבל סיוע כספי מאירן למימון ההתנגדות לארצות הברית ולמשטר הציוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נסראללה הבהיר כי הסכם הגרעין שנחתם בין אירן למעצמות, וגם הסנקציות החדשות של ארה"ב לא ישפיעו על המשך המאבק של ארגונו. "תנועת ההתנגדות גאה להיות מותקפת בידי ארה"ב, שנשארה השטן הגדול והאג'נדה הציונית השתלטה עליה", אמר. זאת, מספר ימים לאחר בארה"ב הטילה סנקציות על שלושה בכירי חיזבאללה.

נסראללה דחה את הטענות כי ימי ארגונו ספורים בשל חתימת הסכם הגרעין: "הטענות האלה נשמעות כבר עשור", הוסיף. "ההסכם אינו משנה את עמדתנו כלפי האמריקנים וכלפי המדיניות שלהם".

לטענת מזכ"ל הארגון, זו אחריותה של ממשלת לבנון להגן על אזרחיה מפני הסנקציות שמוטלות בידי ארה"ב. נסראללה אף דחה את הטענות כי הארגון מעורב בהלבנת כספים.

"לחיזבאללה אין פרויקטים פרסומיים או כלכליים, ואנו גאים לקבל סיוע כספי מאירן, בת בריתנו", אמר. "אנחנו לא צריכים את ויקיליקס כדי לגלות שלקחנו כסף מאירן, אנחנו אומרים זאת בפה מלא ובגאווה".