דאע"ש: "נעקור את מדינת היהודים מהשורש"

ארגון הטרור הרצחני פרסם סרטון בו הוא פונה ל"אחינו בירושלים" ומאיים לנקום בחמאס על מעצר תומכי דאע"ש ברצועה. אחד מחמושי הארגון הצהיר בסרטון כי "חוק השריעה ייושם בעזה למרות כל מאמצי חמאס"

"אתם תראו שהדם יישפך בעזה": בשבועות האחרונים ארגונים סלפים בעזה לקחו אחריות על שיגורי רקטות לישראל והצהירו על מאבק בתנועת חמאס ברצועה. אתמול (שלישי) פרסם ארגון דאע"ש סרטון חדש, בו קוראים החמושים להשתלטות על רצועת עזה ולנקמה בחמאס על מעצר וחיסול תומכי דאע"ש ברצועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד מחמושי הארגון אמר בסרטון, שככל הנראה צולם בסוריה, כי "אנחנו נעקור את מדינת היהודים מהשורש – וגם אתכם ואת פת"ח, וכל החילונים ברצועה יירמסו על ידינו, אתם תראו שהדם יישפך".

במסר שמופנה ל"עריצי חמאס" ול"אנשינו בירושלים" איימו אנשי דאע"ש לאכוף את חוקי השריעה הקיצוניים גם בעזה ולהילחם ב"כופרים".

ארכיון

אתמול דווח: דאע"ש ערף ראשי נשים בסוריה

"חוק השריעה ייושם בעזה למרות כל מאמציכם – מה שקורה במחנה הירמוק יקרה גם ברצועה", הוסיף החמוש רעול הפנים בסרטון. עוד הוא הצהיר כי בכוונתו לצרף את עזה לח'ליפות האסלאמית הקיצונית שהקים בשנה האחרונה.

ארגוני זכויות אדם הפועלים בסוריה דיווחו אתמול כי דאע"ש ערף את ראשיהן של שתי נשים בסוריה שהואשמו ב"כישוף". מדובר בפעם הראשונה שבה הארגון הרצחני משתמש בשיטה האכזרית כדי להוציא להורג נשים, על פי הדיווחים.

מהמידע הראשוני עולה כי הנשים הוצאו להורג יחד עם בני זוגן, לאחר שהואשמו בכישוף. "ארגון המדינה האסלאמית הוציא להורג שתי נשים בעריפת ראשיהן במחוז דיר א-זור", נכתב בהודעת ראש ארגון זכויות האדם רמי עבד אל-רחמן. "זאת הפעם הראשונה שאנו עדים לרצח של נשים על ידי דאע"ש באופן הזה".