נסראללה שוב מאיים: "נגרש מיליוני ישראלים מבתיהם"

בנאום שנשא לרשת אל מנאר הלבנונית המשיך מזכ"ל ארגון חיזבאללה לאיים כי יפעל בכוח רב נגד ישראל אם יידרש לכך. "חלפו הימים שבהם ישראל הורסת את בתינו, ובתיה ממשיכים לעמוד על תילם", אמר נסראללה

נסראללה, ארכיון (חדשות 2)

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה ממשיך לשגר איומים לעבר ישראל. בדברים שנשא היום (שישי) ברשת "אל מנאר" הלבנונית אמר נסראללה כי "חלפו הימים שבהם ישראל הורסת את בתינו, ובתיה ממשיכים לעמוד על תילם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדבריו, במידה ותיכפה על ארגונו מלחמה, הוא לא יהסס להשיב בכוח רב אף יותר. "אם ישראל מאיימת עלינו שמיליון וחצי לבנונים יעזבו את בתיהם במצב של מלחמה, אנחנו מאיימים לגרש מיליוני ישראלים מבתיהם".

נסראללה הוסיף ואמר כי האיומים הישראליים הסתיימו מבחינתו ב-2006, ומה שצפוי בעתיד יהיה עוצמתי הרבה יותר. בהמשך דבריו התייחס גם לתרגיל העורף הלאומי שנערך השבוע ברחבי ישראל ואמר כי זו הכרה ישראלית בכך שלחיזבאללה יש יכולות להגיע לכל האזורים שבהם נערך התרגיל."עוקבים אחר האויב הציוני"

זו אינה הפעם הראשונה בה משגר נסראללה איומי מלחמה מאז הכחיש את השמועות על מצבו הבריאותי לפני כחודש. בתחילת השבוע שעבר נשא נסראללה דברים לציון 15 שנים לנסיגה הישראלית מלבנון בה סקר את היסטוריית המלחמות בין שתי המדינות.

"אנחנו ממשיכים בפעילות, מפגינים נוכחות ומתעדכנים במידע ובידיעות שמגיעות אלינו מהגזרה הזו", הבהיר אז נסראללה. "אנחנו עוקבים אחר כל תנועות האויב ותכניותיו ומתמידים בהכנות. מוקדי העניין האחרים שלנו, גדולים ככל שיהיו, אינם מסיחים את דעתנו מכל תנועה ותזוזה של האויב. כוונותיו של האויב הציוני, אמירותיו ומחשבותיו נמצאות במרכז תשומת הלב שלנו".

נוסף לנאומו הטלוויזיוני על הבמה שהוקמה לציון יום השנה לנסיגה, התנוסס שלט בערבית ובעברית - עם מסר חד משמעי: "הכניסה לגליל - ההבטחה לא תופר", מסר שנועד להבהיר לאויב הישראלי שמעבר לגבול שחיזבאללה רציני בכוונותיו לפלוש לגליל.