נסראללה: "אנחנו ממשיכים לעקוב אחרי ישראל, תמיד נחושים להילחם"

בנאום לציון 15 שנה לנסיגה הישראלית מלבנון, הבהיר מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה כי ארגונו עומד על המשמר נגד ישראל: "הישות הציונית הושפלה. ללא ההתנגדות, ישראל הייתה כובשת חלקים נרחבים במדינתנו". עוד הביע נסראללה זלזול במתקפות כוחות הקואליציה נגד דאע"ש: "הם לא עושים כלום נגד ארגון הטרור הרצחני הזה"

נסראללה שב ומאיים: מזכ"ל חיזבאללה נאם היום (ראשון) לציון 15 שנים לנסיגה הישראלית מהאזור - ועל פי מיטב המסורת, שלח איומים לעבר ישראל והפגין את כוחו של ארגונו מול מה שהוא מכנה 'הישות הציונית'.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בנאומו החל נסראללה לסקור את ההיסטוריה המלחמתית בין ישראל ללבנון מאז מלחמת לבנון הראשונה ב-1982, ושיבח את ההתנגדות שהובילה לכך שישראל 'נכנעה' כך להגדרתו, ונסוגה מאדמת לבנון במאי 2000: "ישראל הייתה כובשת את רוב חלקיה של לבנון אם ההתנגדות לא הייתה עומדת מולה", הבהיר מזכ"ל חיזבאללה. "ניצחון ההתנגדות על ישראל הוא ברכה מאללה. היא עמדה על שלה במשך 18 שנה, עד שהישות הציונית הושפלה ונמלטה בבושת פנים משטח לבנון", הוסיף נסראללה.

מזכ"ל חיזבאללה הוסיף כי למרות הקרבות הנוספים שמנהל ארגונו באזור - הוא לא הפקיר את החזית מול ישראל: "אנחנו ממשיכים בפעילות, מפגינים נוכחות ומתעדכנים במידע ובידיעות שמגיעות אלינו מהגזרה הזו", הבהיר נסראללה. "אנחנו עוקבים אחר כל תנועות האויב ותכניותיו ומתמידים בהכנות. מוקדי העניין האחרים שלנו, גדולים ככל שיהיו, אינם מסיחים את דעתנו מכל תנועה ותזוזה של האויב. כוונותיו של האויב הציוני, אמירותיו ומחשבותיו, נמצאות במרכז תשומת הלב שלנו".

ואם לא די במסרים של נסראללה, על הבמה שהוקמה בעיר לציון יום השנה לנסיגה, התנוסס שלט בערבית ובעברית - עם מסר חד משמעי: "הכניסה לגליל - ההבטחה לא תופר" - מסר שנועד להבהיר לאויב הישראלי שמעבר לגבול שחיזבאללה רציני בכוונותיו לפלוש לגליל.

"הפצצות מהאוויר נגד דאע"ש? מה שישראל עשתה רציני יותר"

נסראללה לא חסך מילים חריפות לא רק מישראל - אלא גם מארגון דאע"ש שהולך וצובר עוד ועוד הצלחות בקרב מול אנשי משטר אסד ואנשי חיזבאללה שלוחמים לצדם בסוריה: "אנשי המדינה האסלאמית רוצחים, אונסים והורסים כל מה שעומד בדרכם. רק בימים האחרונים הם הורגים מאות אנשים בתדמור. המוטו שלהם הוא 'אנחנו כאן כדי לטבוח באנשים'. פעולות הטרור שלהם הן חסרות תקדים".

"פעולות הטרור של דאע"ש חסרות תקדים" (חדשות 2)

מזכ"ל חיזבאללה הביע זלזול בפעולות הקואליציה הבינלאומית נגד דאע"ש ואמר שהפצצות המטוסים על יעדי דאע"ש בשטח עירק לא גורמות לשום שינוי בשטח: "ההפצצות של ישראל ביולי 2006 ובמערכה בעזה היו יותר רציניות ממה שכוחות הקואליציה עושים במשך שנה שלמה".