כך מאמן דאע"ש את הדור הבא של הלוחמים

ארגון הטרור פרסם סרטון חדש בו נראים ילדים מתאמנים באומנויות לחימה שונות ובקרב פנים מול פנים. לצד האימונים הפיזיים שכללו גם תרגול בנשק חי, עברו הילדים גם הכשרה רוחנית להזדהות עם הארגון

ילדי הטרור: ארגון הטרור דאע"ש פרסם סרטון נוסף בו מוצגים אימוני הילדים שהצטרפו לשורות הארגון. הסרטון, שהועלה לרשתות חברתיות השבוע, צולם בעיר העירקית מוסול - שנחשבת למעוז ארגון הטרור ונמצאת תחת הפצצות הקואליציה בראשות ארצות הברית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה מדריך בוגר מכה את הילדים בראשם, ברגליהם ובבטנם על מנת לבדוק את עמידותם, ואף שובר מוט על ראשו של אחד הילדים. בהמשך נשבעים הילדים לארגון ומפגינים כישורים ספורטיביים כגון טיפוס, קפיצה ושכיבות סמיכה. כמו כן תרגלו ילדי דאע"ש קרב מגע ולוחמה פנים מול פנים, ובין השאר למדו כיצד להשתלט על תוקף חמוש ולפרוק אותו מנשקו - כאימון לקראת חטיפת חיילים.

לפי הקריינות, הילדים עברו אימונים מפרכים במיוחד כדי להכשירם כלוחמים, בהם גם הרכבה של מטעני חבלה וחטיפות של חיילי אויב. לקראת סוף הסרטון מוצגים הילדים כשהם חמושים ברובים, מתרגלים ירי וחתירה למגע. לצד האימון הפיזי, הילדים בסרטון גם עברו אימונים מנטליים, שנועדו להגביר את הזדהותם עם הארגון. בין השאר הניפו הילדים את דגלי דאע"ש, התפללו ותודרכו על ידי לוחמים מהארגון.

בסוף השבוע שעבר דווח כי מנהיג בכיר בארגון נהרג בהתקפה מהאוויר במוסול. על פי הדיווחים של גורמי רפואה מקומיים, רדואן טאלב אל-חמדוני נהרג עם נהגו כאשר מכוניתו נפגעה במערב העיר. אל-חמדוני נחשב ל"מושל" מוסול מטעם הארגון, ולאחד הגורמים שאפשר את השתלטות הארגון בצפון עירק בחודשים האחרונים.