דאע"ש מציג: ילד מוציא מרגל להורג

ארגון הטרור האכזרי מציב פעם נוספת ילדים-רוצחים בקדמת הבמה: בסרטון חדש נראה ילד מוציא להורג אדם שלכאורה ריגל עבור המודיעין העירקי. "אמריקנים, אירופים, רוסים, כופרים - המטוסים או המרגלים לא יעזרו לכם", אמר בטרם לחץ על ההדק

אכזריות בלתי נסבלת: ארגון המדינה האסלאמית, דאע"ש, מפרסם הבוקר (ראשון) ברשתות החברתיות סרטון מטריד נוסף שבו נראה ילד מוציא להורג אדם שנחשד בריגול עבור המודיעין העירקי, בעיר קאים בגבול סוריה-עירק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת הסרטון נראה "המרגל", לבוש בסרבל הכתום שכבר הפך לסמל לקורבנות של ארגון הטרור, כשהוא מתוודה על מעשיו. בהמשך קטע הוידאו הקצר, שצולם ונערך בקפידה, מכין עצמו הילד להוצאה להורג באמצעות טעינת אקדח בקליעים.

בטרם לחץ על ההדק הוא נשמע מצהיר בשם הארגון: "אמריקנים, אירופים, רוסים, כופרים - זהו מסר מילד הח'ליפות האסלאמית: בחיי אללה אני נשבע שלא יעזרו לכם המטוסים או המרגלים שלכם, ניפגש בדבאק, אם ירצה אללה".

העיר דבאק נחשבת לאחד ממעוזי דאע"ש בסוריה ומוצגת בדרך כלל כזירת הלחימה המרכזית "בכופרים". לאחר המסר נראה הנער הצעיר כשהוא יורה למוות באיש שהורד על ברכיו - ומוודא הריגה.

אין זו הפעם הראשונה שבה דאע"ש מציב ילדים-רוצחים בקדמת הבמה: בעבר פרסם הארגון מספר סרטונים שבהם נראים בני נוער המשמשים כמוציאים להורג. לפני מספר חודשים אף נחשף מחנה אימונים שמטרתו לאמן את הדור הבא של הלוחמים.