תמונות מלחמה: ברבי בעיר המופגזת

ילדי העיר הצפונית חלב, אחד ממוקדי מלחמת האזרחים בסוריה, חגגו את חג הקורבן המוסלמי כאשר פעילי המורדים מחלקים להם ברביות ובובות, וברקע קולות המלחמה נמשכים. "אנחנו שמחים ועושים כיף, ומקווים לשוב לביתינו בשנה הבאה", סיפר אחד הילדים

בעיר חלב בצפון סוריה, אחד מהמוקדים הבוערים של מלחמת האזרחים המשתוללת במדינה בשנים האחרונות, לא ויתרו השנה על חגיגות חג הקורבן. המורדים, השולטים בכמה שכונות בעיר, ניסו להשרות אווירת חג לילדים הנאלצים להעביר את ילדותם באזור עמוס הקרבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

בסרטונים שמגיעים מחלב ניתן לראות פעילי האופוזיציה הסורית, המתנגדת למשטר אסד, מחלקים בובות וברביות לילדות ולילדי חלב כשברקע נשמעים קולות חילופי האש במסגרת מלחמת האזרחים הניטשת באזורים סמוכים.

אחד הילדים החוגגים סיפר: "אנחנו שמחים מאד ומנסים לעשות כיף, והלוואי שבשנה הבאה נזכה לשוב לביתנו ולגבור על בשאר". עוד ניתן להבחין בסרטון בילדים המשחקים על נדנדות ישנות באחת השכונות.

לקראת סוף הסרטון ניתן לראות את אחד המורדים מפזר את הילדים ואת חגיגת השמחה לאחר שהבחינו במסוק של צבא אסד חג באזור. נהג אמבולנס שעבר באזור ביקש מהחוגגים להיכנס לבתיהם מחשש להפצצה.