כרו את קבריהם: "המלחמה רק התחילה"

ארגון המדינה האסלאמית פרסם סרטון זוועה נוסף שבו נראים חיילים סורים, רגע לפני הוצאתם להורג. באנגלית מושלמת משגר פעיל הטרור מסר למערב: "אמרו שהפסקנו להילחם, זה שקר - המלחמה עוד תסלים"

אכזריות חסרת גבולות, מתוך הסרטון (יו-טיוב)

בעוד המאמצים לגיבוש קואליציה בינלאומית נגד ארגון המדינה האסלאמית (דאע"ש) נמשכים, סרטון חדש ומצמרר מתוצרתו מתפרסם ברשת ובו נראים חיילים סורים הכורים את קבריהם, רגע לפני הוצאתם להורג. "המלחמה רק החלה", מזהיר המוציא להורג בזמן הסרטון את מדינות המערב ובראשן - ארצות הברית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה פעיל רעול פנים, המדבר באנגלית במבטא מערבי כמעט מושלם, הפונה למצלמה כשלידו דגל הארגון ומאחוריו החיילים הסורים במהלך החפירה. "אנחנו כאן בחטיבה ה-17 מחוץ לעיר א-רקה ואנחנו כאן עם החיילים של באשר", אומר הפעיל.

"אנחנו נמצאים סמוך למקום שבו החיילים הללו הטילו את אימתם על המוסלמים באזור. בעזרת אללה, הצדק ייעשה עם הכופרים האלה", מוסיף האיש שמצביע לעבר הבניינים באזור ואומר: "מאחורי אתם יכולים לראות את מגורי הקצינים המלאים בקליעים של המדינה האסלאמית".

תעמולה נוסח דאע"ש (יו-טיוב)

כפי שנוהג הארגון, החיילים הסורים אף אולצו לדבר אל המצלמות. "היום אנו כורים את הקבר שלנו, המדינה האסלאמית תפסה אותנו בשעה שנמלטנו מהבסיס", סיפר אחד החיילים. "שירתנו תחת באשר והוא נטש אותנו. הגורל שלנו הוא להישחט".

לקראת סוף הסרטון מורידים פעילי ארגון הטרור הרצחני את החיילים הסורים על ברכיהם ומוציאים אותם להורג. "הם אמרו שעזבנו את החזית ושהפסקנו להילחם", אומר הפעיל רגע לפני שהוא לוחץ על ההדק. "המלחמה רק תסלים, המלחמה רק החלה".

בתום הסרטון מופיעה כיתובית, וקריין מקריא טקסט המהווה מסר לארה"ב, מי שמובילה את המאבק הבינלאומי נגד הארגון. "זהו מסר ישיר לאמריקה. נושאי הצלב, דעו כי מלחמה נוספת בסוריה לא תסייע לכם כפי שהיא לא סייעה לכם בעירק", מצהיר פעיל הארגון. "בעתיד הקרוב תיאלצו להתמודד בעימות ישיר עם נבואת אללה, על אף הסתייגותכם ממנה. בני האסלאם הכינו עצמם ליום הזה".