הערפד של דאע"ש: "אוהב לשתות דם"

פעיל ארגון "המדינה האסלאמית" קיבל את התואר "השוחט הפלסטיני" לאחר שעזב את נצרת עילית ואת לימודי הנדסת המכונות שם, כדי לעבור לפעילות הטרור בסוריה. בהמשך הוא אף כונה "הערפד" לאחר שאמר בסרטון שהועלה לרשת: "אני נשבע, אנחנו אנשים שאוהבים לשתות דם, אנחנו באים לשחוט אתכם"

הערפד הפלסטיני של דאע"ש (צילום מסך)

רעבי שהאבה, פעיל דאע"ש הידוע בכינויו "השוחט הפלסטיני", צילם את עצמו בסרטון וידאו מצמרר שבו אנשי הארגון אוהבים לשתות דם. "אני נשבע, אנחנו אנשים שאוהבים את המוות למען האל, ממש כמו שאתם אוהבים את החיים", הוא הסביר בסרטון המטריד שהועלה לרשת, "אנחנו אוהבים לשתות דם, אנחנו באים לשחוט אתכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפעיל (26) מוכר לכתבי התקשורת הערבית היטב. הם טוענים שבמקור הוא הגיע מנצרת. על פי כתב אל ערבייה, שם פורסם סיפורו של הצעיר, שהאבה כונה "ערפד" בשל אמירותיו הקיצוניות.

על פי הדיווח הוא למד הנדסת מכונות בנצרת עילית, אבל עזב את האוניברסיטה שלושה חודשים אחרי תחילת הלימודים לטובת המאבק של דאע"ש. רק עכשיו נחשפות הדעות הקיצוניות שלו.

שאהבה הגיע לטורקיה, חדר לשטח סוריה, הצטרף בתחילה לשורות ארגון האופוזיציה המתון "הצבא הסורי החופשי", וגויס לשורות הארגון הג'יהאדיסטי הרצחני, שם הוא הקים תא טרור בשם "חוליית הלחימה של אבו מוסעד מאל סאפורי". כתב אל-ערבייה טוען כי ה"ערפד" ניסה ליצור קשר עם בני משפחתו, אשתו ובנו, שהגיבו בהלם לסרטון.