גדודי אל-אקצה מציגים: "אמצעי לחימה שהשאיר צה"ל בעזה"

לאחר נסיגת כוחות צה"ל מהרצועה, טוענים כעת הגדודים החמושים של חללי אל-אקצה שבידם אמצעי לחימה שונים שהשאירו בשטח לוחמי יחידה מיוחדת באזור בית חנון. בסרטון שפורסם באתר לבנוני, מציגים החמושים כלי נשק ותחמושת צה"לית, לכאורה, וגם רקטות מייצור עצמי שמסוגלות להגיע לטענתם למרחק של 45 ק"מ

האם עם יציאתם מעזה השאירו כוחות צה"ל מאחור אמצעי לחימה וציוד צבאי? בתיעוד שמפרסם אתר לבנוני המזוהה עם גדודי חללי אל-אקצה נראים נשקים ותחמושת לכאורה צה"לית, שנתפסה במהלך העימות האחרון ברצועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שפורסם באתר, נראים מספר אמצעי לחימה, בהם כלי נשק, תחמושת, אפוד וציוד רפואי, שעל פי הטענות ננטשו בידי כוח מיוחד של צה"ל לפני מספר ימים ממזרח לבית חנון.

מלבד השלל הצה"לי לכאורה, מוצגות בסרטון גם רקטות מייצור עצמי, שעל פי הטענות מסוגלות להגיע למרחק של 45 קילומטרים. "אלה הטילים שבהם השתמשנו זמן קצר לפני תחילת ההודנה", אומר אחד מרעולי הפנים המופיע בסרטון.

עוד מסביר פעיל הארגון כי אנשיו כבר ערוכים לסבב הבא מול כוחות הכיבוש. "האויב מבין רק פעולות צבאיות כמו חטיפת חיילים ופעולות התאבדות", הוא אומר בסרטון. "אנחנו מבטיחים לכם שאנחנו עדיין יכולים לבצע פעולות איכותיות מעין אלו כדי להכות את הציונים, במטרה לרוקן את בתי הכלא הציוניים המלאים בשותפינו ועמיתנו למאבק".