מתה התינוקת שנולדה בנס

התינוקת הפלסטינית שיימה שיח אל-עיד, שנולדה לאמה הצעירה שנהרגה במהלך הקרבות ברצועת עזה, מתה כעבור חמישה ימים. בסוכנויות הידיעות בעולם מדווחים כי המוות אירע בעקבות הפגיעה בתחנת הכוח ברצועה שגרמה להפסקת חשמל גדולה שהשביתה את פעילות האינקובטור של התינוקת

התינוקת שיימה, השבוע (טוויטר)

"תינוקת הנסים" שנולדה השבוע ברצועת עזה, הלכה היום (ד') לעולמה. התינוקת נולדה לפני חמישה ימים לצעירה פלסטינית הרה בת 23 שנהרגה במהלך הקרבות ברצועה. התינוקת, שנולדה לאחר מותה של אמה, משכה את תשומת הלב של אמצעי התקשורת בכל רחבי העולם, והיום היא מתה באינקובטור בבית חולים בעזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"העוקבים אחריי בשבוע האחרון ודאי קראו על שיימה שיח אל-עיד, התינוקת שנולדה באמצעות ניתוח קיסרי בטרם עת לאחר שאמה נהרגה בשבוע שעבר כשהפגזות פגעו בבית המשפחה", צייץ כתב הבי.בי.סי בעמוד הטוויטר שלו. "עכשיו אנחנו מדווחים שהתינוקת מתה".

בסוכנויות הידיעות מדווחים כי הסיבה למותה של התינוקת היא העובדה שהחשמל באינקובטורים הופסק, זאת בעקבות הפגיעה בתחנות הכוח בעזה שהביאו להפסקת חשמל ברצועה.

ד"ר פאדי אל חרוט, שהיה חלק מצוות החובשים שהצילו את התינוקת אמר לאל ג'זירה כי לידת התינוקת הייתה בגדר נס, משום שאמה עברה למצב של מוות קליני כעשר דקות לפני השלמת הלידה.