מנהיגה הרוחני של אירן במתקפה חריפה על ישראל: "חיה חסרת רחמים ומצפון"

בעוד מבצע "צוק איתן" בעזה נמשך, הולכים ונשמעים קולות ביקורת רבים בעולם על התנהלותה של ישראל. עמדה תקיפה במיוחד ולא מפתיעה כלל מגיעה מכיוון אירן, שמאשימה את "המשטר הציוני" במה שמנהיגה הרוחני חמינאי כינה: "רצח עם קטסטרופלי בקנה מידה היסטורי". עוד קרא המנהיג העליון של אירן לחמש את חמאס

"ישראל חולה בכלבת". חמינאי (AP)

"ישראל היא חיה חסרת רחמים שמבצעת רצח עם": את הדברים הקשים והלא מפתיעים הללו, אמר היום (ג') מנהיגה הרוחני העליון של אירן, האייתוללה עלי חמינאי, שמשתלח דרך קבע בישראל - הפעם על רקע מבצע "צוק איתן" המתנהל בעזה זה היום ה-22, במסגרתו נהרגו למעלה מאלף פלסטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

בנאום שנשא לרגל עיד אל-פיטר בפני קהל של מאות אלפי צופים, כינה חמינאי את ישראל "כלב שנגוע בכלבת. היא זאב חמדני שתוקף אנשים חפים מפשע. האנושות חייבת להגיב לפשע ולרצח העם שמתבצע בעזה".

לדבריו, "זו קטסטרופה בקנה מידה היסטורי. הציונים מפגיזים אנשים חפים מפשע יום ולילה, ילדים גברים ונשים שמגנים על עצמם בכלים מינימליים. האמריקנים והאירופאים מנסים למנוע להתחמש, ואז החיות חסרות הרחמים יכולות לתקוף את הפלסטינים בעזה".

"כל מי שיכול, במיוחד בעולם המוסלמי, חייב לעשות כל מה שניתן כדי לחמש את האומה הפלסטינית", הוסיף מנהיגה העליון של הרפובליקה האיסלמית. "המשטר הציוני מאוד מצטער שפתח את המלחמה הזו ואין לו עכשיו דרך החוצה".