אימה ביריחו: הרכבל עלה באש, הנוסעים נתלו על הכבלים

אש התפשטה ברכבל פופולרי בעיר הפלסטינית במהלך צילומי תכנית טלוויזיה. אנשי ההפקה הצליחו להינצל לאחר שנתלו על הכבלים והועברו לעבר מקום מבטחים. הסיבה לתקרית: שימוש בנפצים. כך זה נראה

דרמה נרשמה (אמש) שלישי ביריחו במהלך צילומי תכנית טלוויזיה פופולרית ברשות הפלסטינית, כשרכבל ובו מספר אנשי הפקה עלה באש. רגע לפני שהשריפה כילתה לחלוטין את הקרון, הצליחו הנוכחים במקום להימלט ממנו, להיתלות על הכבלים ורק כך להינצל מאסון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי התקשורת הפלסטינית, במהלך צילום תכנית המתיחות "אבו-שריק מבקר ברכבל", השתמש אחד מאנשי ההפקה בנפצים מבלי שאישר זאת קודם לכן עם הנהלת האתר המוכר כאטרקציה תיירותית באזור. הדבר גרם להצתת הקרון שהיה תלוי בין שמיים לארץ, ולחשש ממשי מפני נפילתו אל הקרקע.

נמלטים מהאש, אמש (התקשורת הפלסטינית)

בסרטון המתעד את התקרית, שהועלה לאתר "רדיו אג'יאל", נראים רגעי הדרמה שבהם פרצה האש, בעוד האנשים בקרון הסמוך מנסים להימלט על נפשם. תמונות שפורסמו מאוחר יותר חשפו את הרגע שבו הם "נשלפו" לעבר מקום מבטחים. על פי הדיווחים, שני בני אדם נפצעו קל בתקרית ופונו לטיפול רפואי.

בהנהלת האתר הודיעו כי לא ידעו על הכוונה לבצע כל פעלול מסוכן בשטח הקרון, והבהירו כי מדובר בעבירה. בהפקת תכנית הטלוויזיה מיהרו לשגר התנצלות על התקרית המביכה, שעלולה לעלות להם ביוקר ורק בנס הסתיימה ללא אבידות בנפש.