אמו של ג'ון הג'יהאדיסט זיהתה את קולו בסרטון של דאע"ש: "זה הבן שלי"

לאחר שבשבוע שעבר נחשפה זהותו של מוחמד אמוואדי, בריטי בן 26 כעורף הראשים האכזר שנראה בסרטוני המדינה האסלאמית, סיפרו היום הוריו איך זיהו לראשונה שמדובר בו: "צפינו בסרטון של דאע"ש, וזיהינו את קולו של בננו". אמו של אמוואדי התחילה לצרוח כשגילתה שמדובר בו, בן דודו מקווה שייהרג

הוריו זיהו את קולו באחד הסרטונים. אמוואד (דיילי מייל)

אמו של עורף הראשים האימתני זיהתה את קולו בטלוויזיה: בשבוע שעבר גילה העולם שג'ון הג'יהאדיסט, המוציא להורג האכזר של דאע"ש, הוא מוחמד אמוואדי - צעיר בריטי בן 26, שמשפחתו מתגוררת במערב לונדון. היום סיפרו הוריו כיצד גילו שבנם הוא זה שמסתתר מאחורי המסכה בסרטונים הנוראיים של עריפת הראשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך תחקור שעברו הוריו של אמוואדי במטה השירותים החשאיים של כווית, אישרו ההורים שמדובר בבנם - וסיפרו שידעו שמדובר בו בפעם הראשונה לאחר שזיהו את קולו.

"ראינו את אחד מסרטוני ההוצאה להורג המחרידים של הארגון ואז אשתי זיהתה את הקול וצעקה: 'זה מוחמד", סיפר האב לרשויות בכווית, אליה חזרו בני המשפחה לאחרונה.

האם זיהתה את בנה בסרטון ההוצאה להורג של העיתונאי האמריקני ג'יימס פולי: "כשהיא זיהתה שמדובר בו היא התחילה לצרוח: 'זה הבן שלי! זה הבן שלי!'", סיפר האב. "ראינו שזה היה מוחמד ואנחנו נסערים לחלוטין. הוא דתי ושונא את המערב, מרגיש שהם התעללו בו".

"אנחנו שונאים אותו, הלוואי שימות"

לדברי המשפחה, הפעם האחרונה שבה הבן יצר עמם קשר הייתה לפני כשנה וחצי, אז התקשר אליהם מטורקיה ואמר שהוא נכנס לסוריה כדי לשמש כמתנדב בארגון הומניטרי.

הבן התגלה כעורף הראשים האכזר (חדשות 2)

בן דודו של אמוואדי שגילה שמדובר בו לא הסתיר את תחושותיו מהגילוי: "אנחנו שונאים אותו ומקווים שהוא ייהרג. זו תהיה בשורה טובה למשפחה כולה".