צפו: ילדי עזה מדגמנים

עשרות הורים נרגשים התקבצו באולם ברצועה שבו נערכה תצוגת אופנה מטעם שני מותגים הנמכרים באזור, שבה דיגמנו ילדים את בגדי החברות. "הרעיון בא מתוך הרצון להעביר את המסר לעולם כולו שלפיו עזה לא תהפוך למקום אפל", אמר אחד המארגנים

תצוגת אופנה יוצאת דופן נערכה אתמול (שבת) בעזה. שתיים מהחנויות הפופולריות ביותר ברצועה השיקו קמפיין פרסומי חדש שבמסגרתו הזמינו את ילדי האזור לעלות על המסלול. רבים נענו להזמנה והפכו לדוגמנים ליום אחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את התצוגה ארגנו שני מותגי אופנה שנמכרים ברצועה - "קרוקודיל" ו"פלקס". החנויות הזמינו את הילדים המקומיים לדגמן את הבגדים בפני קהל - רובו ההורים שלהם. אחד המארגנים סיפר כי המסר שניסו המפיקים להעביר הוא ש"גם תחת הסגר - החיים בעזה נמשכים והאזרחים שומרים על אופטימיות".

"הרעיון בא מתוך הרצון להעביר את המסר לעולם כולו שלפיו עזה לא תהפוך למקום אפל", אמר עדלי נזאל מ"פלקס". "זה מקום שאוהב את החיים, אנשיו אוהבים את החיים וכך גם ילדיו".

נרימאן אבו-זעיד, אחת האמהות הנרגשות, סיפרה כי מדובר ב"תצוגת אופנה מיוחדת במינה שנערכת בפעם הראשונה בעזה. כולם היו מודאגים איך זה ייצא, אבל התברר כי זה הפך להצלחה". לדבריה, היא ובתה חששו שמא לא תהיה היענות של ילדים אחרים להציג, אך "תודה לאל, בסוף זה יצא בסדר ואנו מקווים שנוכל להעלות את התצוגה שוב בשנה הבאה".