יומן מלחמה: המורדים מכים בחיזבאללה

צבא המורדים מצליח לרשום הישגים ולהדוף את לוחמי חיזבאללה במספר חזיתות. בתיעוד שפרסם אחד הפלגים נראה דחפור של הארגון סופג פגיעה ישירה של טיל נ"ט. בתקרית אחרת ספגה חוליית חיזבאללה אש כבדה לאחר שנחשפו במהלך ניסיון השתלטות על עמדות מבוצרות של המורדים. סיכום יום נוסף של לחימה במדינה המתפוררת

סוריה - יומן מלחמה: המורדים הסורים מפרסמים תיעוד קטלני שהכינו לאנשי חיזבאללה סמוך לגבול עם לבנון; במקביל, ממשיך הצבא בכתישה האווירית של הכפרים באזור יברוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חיזבאללה סופג אבדות קשות מול הפלגים המורדים. במקרה אחד נתקלה חוליית לוחמים של הארגון באש מקלעים כבדה, במהלך ניסיון להתקרב לעמדות מבוצרות שנכבשו מידי הצבא הסורי. לפחות איש חיזבאללה אחד נהרג בתקרית הזו ומספר לוחמים נוספים נפצעו.

בתקרית אחרת נראה דחפור של חיזבאללה סופג פגיעה ישירה של טיל נ"ט שנורה לעברו. בתיעוד האירוע נראים מספר פעילים כשהם מנסים לפנות את הפצועים מהזירה.

הלחימה הקשה נמשכת גם בדרום סוריה, שם ממשיך חיל האוויר להשליך חביות נפץ על שכונות אזרחיות. ילדים שנראו בוכים בין ההריסות אינם מצליחים להבין את המניע האפשרי להרס שנזרע סביבם. "נאכל כשננצח", השיבה ילדה לאחד המורדים שניסה להפציר בה להכניס מזון לפיה.