חורבן הבית: חיים בתוך עיי חורבות

לצד הפסקת אש חלקית בשכונות העיר העתיקה של חומס, ההפצצות נמשכות כרגיל במעוזי המורדים ביתר חלקי העיר. תמונות חדשות מהכתישה האווירית שמבצע משטר אסד בדרום המדינה, מטוסי חיל האוויר הסורי ממשיכים בהפצצה של חביות נפץ, וגם: "רחוב החירות" בדמשק – סמל למחיר הכבד של המלחמה; צפו בסיכום אירועי הדמים בסוריה

סוריה - יומן מלחמה: "אין לנו על מי לסמוך אלא על האסלאם" - המורדים בשכונות הנצורות של חומס במסר של ייאוש וזעם, אחרי שהסדר הפסקת האש בעיר פסח עליהם. במקביל, לצד הפסקת אש חלקית בשכונות העיר העתיקה של חומס, ההפצצות נמשכות כרגיל במעוזי המורדים ביתר חלקי העיר. בשנתיים האחרונות הפכה חומס לבירת המרד של סוריה. סיכום אירועי הדמים - 19/2/2014.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקביל, הגיעו תמונות חדשות מהכתישה האווירית הנרחבת שמבצע משטר אסד בימים האחרונים בדרום המדינה, בניסיון להבריח את המורדים ולהשתלט מחדש על המרחב. בדאריא, שספגה אלפי טונות של חביות נפץ, כבר כמעט לא נותר זכר ליסודות המבנים שהופצצו וקרסו. גם אתמול נמשכו הפצצות נרחבות בחביות נפץ בכל רחבי המדינה.

בשכונת קאבון שבצפון דמשק קראו המורדים לאחד הרחובות המרכזיים "רחוב החירות". התמונות שמגיעות משם מתעדות רחוב שחרב עד היסוד ושאין בו נפש חיה, ומלמדות כמה כבד המחיר שנאלצים לשלם אזרחי סוריה במסגרת מאבקם במשטר.