סוריה - יומן מלחמה: אל-קאעידה טבחו בעשרות אזרחים והשליכו את הגופות

תמונות קשות ממעשי טבח של אנשי אל-קאעידה בצפון סוריה נחשפות. ברקע, נמשכות ההפצצות במדינה שותת הדם, כשהן הופכות את הבניינים המתפוררים, הרחובות מלאי הריסות והחיפוש הנואש אחר ניצולים - למחזות שבשגרה. צפו בסיכום אירועי הדמים בסוריה

סוריה - יומן מלחמה: לצד תמונות ההפצצות העקבות מדם של צבא אסד, תמונות מטרידות וקשות לצפייה מראות מעשי טבח שביצעו אנשי אל-קאעידה בצפון סוריה, שהוציאו להורג והשליכו את הגופות לבורות. סיכום אירועי הדמים של סוף השבוע 13-14/2/2014.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לצד הטבח שהתרחש במהלך סוף השבוע, ההפצצות הקשות במדינה כבר הפכו לעניין שבשגרה. תושבי סוריה, שאין להם מקלטים, נאלצו להסתתר בין קירות תמך של מבנים, בתקווה שלא ייקרסו מעליהם. המורדים השיבו אש לעבר מטוסי המשטר של אסד, מכלי נ"מ מאולתרים - שכפי הנראה אינם מסוגלים לפגוע במטוסי הקרב.

עם תמונות הקרבות מגיעים קולות המחאה. תלמידי בתי ספר של המורדים יצאו בצעדה ושרו במקהלה: "בשאר - שיסתלק כבר, לא רוצים אותו יותר!".

באחד מפרברי דמשק ננטשה כנסייה, באחד ממוקדי הקרבות האפשריים. המבנה המוזנח והפגוע מהווה רמז לכך שמלחמת האזרחים גורמת לרבים להימלט על נפשם, במקרה זה הנוצרים, ולחפש אחר מחסה במקומות מוגנים.