תיעוד: מסוק משמיד בניינים בדרום דמשק

חיל האוויר הסורי המשיך גם בסוף השבוע להטיל חביות נפץ על דאריא שבדרום דמשק. סרטון נדיר תיעד מקרוב את הרגע שבו משליך המסוק את הפצצות המאולתרות; בחלב ממשיכים המונים לחיות בין ההריסות; מורדי "החזית האסלאמית" הצליחו להשתלט על טנק של הצבא הסורי; צפו בסקירה היומית של אירועי הדמים בסוריה

סוריה - יומן מלחמה: פרויקט חדש של חדשות 2 Online מביא מדי יום את התמונות, הקולות והאירועים הבולטים מהמדינה המשוסעת, המצויה כבר שלוש שנים במלחמת אזרחים עקובה מדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בדאריא שבדרום דמשק המשיכו גם אתמול (ו') מסוקי חיל האוויר הסורי להפציץ מבנים מהאוויר בעזרת חביות נפץ. תיעוד נדיר מציג סרטון תקריב של המסוק התוקף ושל הפיצוצים האדירים שמחריבים את אזור הבירה הסורית.

"כל מה שאנחנו רוצים זה שיסירו את המצור", מבקשים הילדים בדאריא, בעוד שהגברים ממשיכים להתגייס למלחמת חורמה נגד משטר אסד. "לפניכם אנחנו, בני עם המורדים", קראו עשרות אנשי אופוזיציה בדמשק.

בעיר חלב שבצפון סוריה ממשיכים המוני בני אדם לחיות בין הפצצות והריסות. באחד הסרטונים נראה אדם שחולץ מתוך בניין שהופצץ בעיר. במקביל, מורדי "החזית האסלאמית" בחלב הצליחו להשתלט על טנק של הצבא הסורי ודהרו ברחבי העיר.