עיתון לבנוני אחרי חיסול בכיר חיזבאללה: תהיה תגובה

במאמר שפרסם עורך העיתון, המזוהה עם הארגון השיעי, שיגר הראשון איום מרומז כלפי ישראל וכתב: "יש ריח של דם מעבר לגבול. בואו נחכה!". הוא טען כי החיסול, שבוצע לדבריו על ידי כוחות ישראליים - הוא תגובה על ההסכם בין אירן לשש המעצמות

חיזבאללה יגיב? אל-לאקיס (חדשות 2)

העיתון הלבנוני "אל-אחבאר", המזוהה עם חיזבאללה, פרסם הבוקר (ה') מאמר ובו נכתב כי הארגון שומר לעצמו את הזכות להגיב על חיסולו אתמול של ראש המערך הטכנולוגוי חסאן אל-לקיס, "במועד שימצא לנכון".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במאמר שפרסם עורך העיתון איברהים אל-אמין, תחת הכותרת "חיזבאללה תגיב", הוא הפנה אצבע מאשימה כלפי ישראל וטען כי מדובר במהלך שבא בתגובה על ההסכם שנחתם בין אירן לשש המעצמות.

את דבריו חתם אל-אמין באיום מרומז, כשכתב: "תגובה של ההתנגדות היא בלתי נמנעת. יש ריח של דם מעבר לגבול הדרומי. בואו נחכה!".

גורמים בחיזבאללה: "החיסול - פעולה ישראלית מובהקת"

אתמול, זמן קצר לאחר הפרסום בדבר חיסולו של בכיר חיזבאללה חסן אל-לאקיס, שהיה מהאחראים על פעילות הזרוע הצבאית נגד ישראל, מתגלים פרטים חדשים על ההתנקשות המתוכננת שעלולה לגרום לטלטלה בצמרת ארגון הטרור השיעי.

גורמים בחיזבאללה סיפרו לעיתון הלבנוני א-נהאר כי הבכיר חוסל בשעה שיצא מרכבו בשעות הלילה המאוחרות, סמוך לביתו בסן טרז בביירות. על פי הדיווח, אל-לאקיס נורה על ידי מספר חמושים באמצעות אקדחים עם משתיקי קול מטווח אפס.

"החיסול הוא פעולה ישראלית מובהקת", אמרו הגורמים בחיזבאללה שהדגישו כי הדבר עולה בקנה אחד עם המטרות של מדינות ערביות שיש להן אינטרסים משותפים עם ישראל נגד פעילות ארגון הטרור הלבנוני.