אזרח סעודי טוען: "בני האובד נמצא לאחר 25 שנים בישראל"

כלי התקשורת בסעודיה דיווחו כי סעודי שאיבד את בנו לפני כ-25 שנים בעת שקיים את מצוות העלייה לרגל למכה, איתר אותו בישראל. "אני מקווה שעכשיו יסייעו לי לפגוש אותו ולבצע בדיקות די-אן-איי", אמר

עבדאללה זהרן, "בני נמצא בישראל" (מתוך העיתון א-שארק אל אווסט)

איחוד משפחות בנוסח המזרח התיכון: כלי תקשורת בסעודיה מדווחים כי אזרח סעודי שבנו נעלם לפני כ-25 שנים במכה, טוען כי מצא את בנו האובד בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עבדאללה זהרן סיפר בראיונות שהעניק לכלי התקשורת בסעודיה כי איבד את בנו בעיר מכה, בעת קיום מצוות העלייה לרגל. זהרן סיפר כי לאחרונה קיבל פנייה מאזרח ערבי ישראלי העונה על תיאורו של בנו מלפני 25 שנים.

זהרן סיפר כי הצעיר הישראלי, בן ה-28, טען באוזניו כי רק לאחרונה התוודע לסיפורו האישי מבני משפחתו. זהרן הוסיף כי הצעיר הערבי, המחזיק באזרחות ישראלית ורק לאחרונה נישא לאישה אמריקנית, אמר לו בהתרגשות כי הוא מצפה לפגוש אותו למרות הזמן שחלף.

הבן האובד (מתוך העיתון א-שארק אל אווסט)

"מקווה לפגוש את בני כדי לבצע בדיקת אבהות"

זהרן התקשה אף הוא להסתיר את התרגשותו, למשמע קולו של האיש הטוען כי הוא בנו האובד. "אני מקווה עכשיו לסגור סוף סוף את המעגל", אמר לכלי התקשורת.

"אני מקווה שכל מי שרואה את הדיוווחים הללו או שומע אותם יסייע לנו להיפגש מחוץ לישראל - בסעודיה, או אולי אפילו בירדן", אמר זהרן, ואף ציין כי הוא מעוניין לבצע בדיקת די-אן-איי שתוכיח את אמיתות טענותיו.

ממשרד החוץ נמסר כי לא התקבלה פנייה מאף גורם בישראל בנושא, וכי עניינים מסוג זה אינם מטופלים על ידם.