פקיסטן: ילדה זחלה מקבר אחרי שנאנסה ונקברה בחיים

בת 13 נחטפה מכפר בפקיסטן ע"י שני גברים בדרכה לשיעור קוראן. לפי החשד, הם אנסו אותה וקברו אותה בעודה בחיים – מאחר שהאמינו כי מתה במהלך המעשה הברוטלי. אביה פנה למשטרה לאחר שהילדה נעלמה, אך סירבו לעזור לו. הילדה הצליחה לחפור את דרכה החוצה

הצליחה לצאת מתוך הקבר. אילוסטרציה (AP)

כוח החיים גבר על הכל: ילדה בת 13 בפקיסטן הצליחה לחלץ עצמה מתוך קבר לאחר שעל פי החשד נאנסה על ידי שני גברים, שלאחר המעשה גם קברו אותה בחיים. כך מדווח היום (ג') "הניו יורק פוסט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הילדה נחטפה מכפר במחוז פונג'ב כשהיתה בדרכה לשיעור קוראן. אביה, סידיק מוגאל, דיווח למשטרה כי בתו נחטפה - אך שם סרבו לסייע. החוטפים חשודים כי לקחו את הילדה למקום מבודד, שם אנסו אותה ולאחר מכן קברו אותה, מאחר וחשבו שהיא מתה במהלך התקיפה האכזרית.

אבל בת ה-13 הצליחה לחפור את דרכה החוצה מהקבר. אזרחים שעברו סמוך למקום ראו אותה ועזרו לה להגיע אל מרכז רפואי מקומי. אחרי סירובם של השוטרים לחקור את המקרה, בית המשפט במדינה הורה למשטרה לעצור את התוקפים ולמסור דוח על המקרה ללא דיחוי.

מעשי אונס הפכו לבעיה משמעותית בפקיסטן, בה, לפי הדיווח, קיים מיתוס לפיו נשאי איידס יכולים להירפא ע"י קיום יחסי מין עם בתולה. הסטטיסטיקה מראה כי מקרי האונס של ילדים עלו מ-668 בשנת 2002 ל-2,788 בשנה שעברה.