בת ה-15 חושפת: כך הפכתי לשפחת המין של קדאפי

בדיוק שנתיים לאחר מותו של נשיא לוב לשעבר מועמר קדאפי, מתפרסם ספר חדש המחזק את דימויו האכזרי של הדיקטטור. אחת מנערותיו של קדאפי מספקת עדות נדירה על ההתעללות הפיזית והנפשית שעברה בארמונו

מועמר קדאפי. התאכזר גם לנשים (רויטרס)

אופיו האכזרי של שליט לוב לשעבר מועמר קדאפי, כבר ידוע לכל. ספר חדש היוצא לאור בימים אלו ומספר את סיפורה של שפחת המין האישית שלו - חושף פן נוסף, וקשה במיוחד של הרודן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כפי שפורסם ב"דיילי מייל" הבריטי, הספר מגולל את עדותה של סוראיה, נערה בת 15, שבמשך שבע שנים שימשה בעל כורחה כשפחת המין של קדאפי. לדבריה של הנערה, שהעזה לחשוף את הפרטים רק לאחר מותו של הדיקטטור הלובי, הוא נהג לאנוס אותה לעיתים תכופות, להכותה ואפילו להטיל עליה את מימיו.

"לפני ההיכרות הראשונית הרגשתי אופוריה וגאווה לקראת המפגש עם 'המנהיג הדגול'", סיפרה סוראיה לכותבת הספר. לאחר המפגש הראשוני קדאפי ביקש מאמה של סוראיה להיפגש עם בתה בשנית. למרות התנגדותה של אמה, סוראיה נשלחה לארמונו של הנשיא, שם נלקחה מיד לסדרת בדיקות וכל שיער גופה גולח.

תוך זמן קצר מצאה את עצמה בת ה-15 בחדרו של קדאפי, כשהוא מחכה לה שם עירום כביום היוולדו. סוראיה סיפרה כי ברגע שהבינה לאיזו סיטואציה נקלעה ניסתה להימלט מהמקום, אלא שצוות עוזרותיו של קדאפי לכד אותה והשיב אותה לארמון. "חנכו את הפרוצה הזאת", צעק קאדפי בעקבות המעשה.

על פי עדותה של הנערה, כבר ביום שלמחרת התקיימה פגישה נוספת עם שליט לוב, והפעם הרודן השיג את מבוקשו. "לעולם לא אשכח את הרגע הזה. הוא פגע בי גופנית, אבל הדקירה הנפשית הייתה חדה הרבה יותר - הלהב מעולם לא הוצא", העידה סוראיה.