קהיר: ניסיון התנקשות בשר הפנים המצרי

משטרת מצרים הרגה שני מחבלים החשודים בניסיון התנקשות בשר הפנים המצרי, מוחמד איברהים. על פי החשד, השניים גרמו לפיצוץ ליד ביתו של איברהים, אולם השר עצמו לא נכח בבית בשעת הפיצוץ ולא נפגע

פיצוץ נשמע הבוקר בקהיר, ליד ביתו של שר הפנים המצרי מוחמד איברהים. כתוצאה מהפיצוץ נפגעו מספר בני אדם, אולם השר עצמו לא נכח במקום בזמן הפיצוץ ולא נפגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורמי ביטחון במדינה מסרו לסוכנות הידיעות רויטרס כי המשטרה המצרית הרגה שני בני אדם שהיו אחראים על פי החשד בהתנקשות באיברהים.

"מה שקרה היום הוא לא הסוף, אלא רק ההתחלה", אמר איברהים לסוכנות הידיעות רויטרס בתשובה לשאלה אם ניסיון ההתנקשות סימן את תחילתו של גל טרור חדש במצרים.

עשרות הרוגים במתקפה אווירית בצפון סיני

מוקדם יותר השבוע (ג'), כחלק ממלחמתו של צבא מצרים בארגוני הטרור הפועלים מסיני, הוא פתח במתקפה אווירית רחבת היקף, שכללה ירי טילים ממסוקים נגד חברי ארגונים אסלאמיים קיצוניים הפועלים בצפון חצי האי.

זירת הפיצוץ בקהיר (רויטרס)

סוכנות הידיעות AP דיווחה כי שני מסוקים ירו 13 טילים לעבר עשרות חמושים, אחרי שארגוני המודיעין במצרים דיווחו על פגישות של אנשי הארגונים הקיצוניים בשני כפרים אל מוקעטא וטומא, דרומית לעיר שייח' זוויד, ליד הגבול עם רצועת עזה.

על פי הדיווח, עשרות חמושים נהרגו במתקפה, עוד עשרות נפצעו והלחימה נמשכת.