ברח לאירן? "אסד לא עזב הארמון"

ברקע הדיווחים הלא-מאומתים לגבי בריחתו של נשיא סוריה לטהרן שנפוצו ברשת ביממה האחרונה - אומר איש עסקים המקורב לאסד, כי האחרון לא עזב את המדינה. ממשיך לעבוד כרגיל. הוא נפגש עם יועציו ולא ניכרים עליו סימני לחץ, מתח או עצבנות", אמר

בזמן שאצלנו ובסוריה נערך הציבור לתקיפה ולתוצאותיה, נשאלת השאלה המתבקשת: איפה הנשיא אסד? הבוקר (ד') נפוצו שמועות שהוא נמלט לטהרן, שהוכחשו זמן קצר לאחר מכן על ידי האירנים עצמם. הערב מספר איש עסקים סורי המקורב לנשיא לסוכנות הידיעות הצרפתית כי אסד לא עזב את ארמונו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי איש העסקים, "הכל רגוע בארמון והעבודה שם מתנהלת כבשגרה. אין סימני מתח או כעס. כך גם לגבי פיקוד הצבא שיילחם עד הסוף במקרה הצורך. אסד ממשיך לעבוד כרגיל. הוא נפגש עם יועציו ולא ניכרים עליו סימני לחץ, מתח או עצבנות".

דיפלומט אירופי אומר כי "הנשיא אסד מדגיש בפני מי שמשוחחים עימו כי הוא זכאי מכל ההאשמות המוטחות בו", בכל הנוגע להפעלת נשק כימי. "מבחינת אסד איומי התקיפה של מדינות מערביות מעידים על מזימה בינלאומית המתואמת עם ישראל".

הנשיא בקליפ (הטלוויזיה הסורית)

בניסיון לעודד את תומכיו של הנשיא, שלא הופיע בציבור מאז ההכנות למתקפה, משדרת הטלוויזיה הסורית קליפ שבו הוא מופיע במדי צבא ובאימונים של הצבא הסורי מהשנים האחרונות - איתות לכך שהמנהיג הסורי, שהוא גם מפקד הצבא, לא ינטוש את שדה הקרב לעת משבר.