נסראללה יצא מהבונקר: "השמדת ישראל - אינטרס לבנוני"

לרגל יום "אל-קודס", יצא מזכ"ל חיזבאללה לקהל בדרום ביירות, ונשא דברים. "ישראל מסכנת את לבנון ולכן לבנון חייבת לסכן גם את ישראל", אמר, והוסיף: "לאף גורם אין זכות לוותר על שום פיסה מאדמת פלסטין"

נסראללה: "אסור לוותר על אף פיסה מפלסטין" (הטלוויזיה הלבנונית)

לראשונה מזה כשנה יצא היום (ו') מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה מהבונקר, ובנאום שנשא לעם הלבנוני התייחס, כצפוי, לישראל, שעליה אמר כי "השמדתה הוא אינטרס של העם הלבנוני". את נאומו נשא נסראללה בפרבר דרומי של ביירות, לרגל יום "אל-קודס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ישראל מסכנת את לבנון ולכן לבנון חייבת לסכן גם את ישראל", אמר נסראללה, והוסיף כי "פלסטין - מהים ועד נהר הירדן. לאף גורם אין זכות לוותר על שום פיסה מהאדמה הזו". בהמשך דבריו, אמר נסראללה כי ישראל היא "איום קיומי על כל מדינות העולם".

"חומייני תיאר את ישראל תיאור אמיתי ומדויק, שלפיו היא גוף סרטני", המשיך נסראללה. "אנחנו יודעים מה זה גוש סרטני - הוא מחפש להתפשט. הפתרון היחיד מול הסרטן הזה הוא לא לוותר לו, ולא לתת לו את האפשרות להתפשט. ישראל מהווה סכנה תמידית לא רק נגד הפלסטינים - וזו תהיה טעות להתעלם מכך".

"ישראל מהווה סכנה על כל עמי האזור והעולם", הוסיף. "חלק חושבים שחיסולה של ישראל הוא רק אינטרס של פלסטין, אבל זה לא נכון, זה אינטרס לאומי של כמה מדינות באזור. היא מהווה סכנה לירדן, מצרים וסוריה, וכן ללבנון".