סימני התאוששות? אסד יצא מהארמון

בהופעה פומבית ראשונה מאז חודש מאי, נראה הנשיא הסורי כשהוא מבקר באזור דאריה שבדרום-מערב דמשק, שם שוחח עם חייליו ודרבן אותם להמשיך ולהילחם. "העולם כולו ידבר על צבא סוריה. אתם מגנים על המולדת ועל כבודה בנאמנות", אמר אסד

לראשונה מזה חודשים יצא היום הנשיא סורי בשאר אסד מהארמון. הבוקר (ה') הוא הגיע לקו העימות באזור דאריה שבדרום-מערב דמשק ונפגש עם חיילים במקום. עד לאחרונה היה המקום מעוז המורדים ונכבש על ידי צבא אסד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זו הפעם הראשונה מזה חודשים ארוכים שאסד מבקר אצל חייליו הנלחמים במורדים. היציאה הפומבית האחרונה שלו הייתה בחודש מאי האחרון, אז סייר בתחנת הכוח ובאוניברסיטה בדמשק.

נפגש עם חייליו (הטלוויזיה הסורית)

"מה שאתם עושים היום יירשם בהיסטוריה", אמר אסד לחייליו. "העולם כולו ידבר על צבא סוריה. אתם מגינים על המולדת ועל כבודה בנאמנות. האויב לא יצליח להרוג את הגבורה ואת האומץ של הסורים, למרות כל ניסיונותיו וניסיונותיהם של אלה שעומדים מאחוריו, כיוון שצבאנו אינו יודע תבוסה ואינו חושש".

באחד במאי האחרון ביקר הנשיא הסורי במפעל חשמל במרכז דמשק לציון יום הפועלים. "הנשיא אסד מבקר במפעל החשמל בדמשק ומברך את עובדיו ואת שאר עובדי סוריה לרגל חג הפועלים", נכתב בהודעה מטעם ארמונו. יחד עם ההודעה, פורסמה תמונתו של הנשיא כשהוא פונה לקהל העובדים, כשחלקם לובשים או מחזיקים קסדות.