נסראללה: "החלטת האיחוד האירופי נידונה לכישלון"

מזכ"ל חיזבאללה נשא דברים והתייחס להחלטה להכניס את ארגונו לרשימת ארגוני הטרור: "מי שהחזיק מעמד במשך 33 ימים במלחמה עם הצבא הישראלי - יוכל להתמודד עם ההחלטה התפלה הזו". הוא פנה לקהל ואמר: "הטביעו את ההחלטה הזאת במים ותשתו אותה"

נסראללה: "מי שנלחם בישראל - יעמוד בכל" (חדשות 2)

בנאום ראשון לאחר החלטת האיחוד האירופי שלפיה יוכנס ארגונו לרשימת ארגוני הטרור, אמר הערב (ד') מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה כי "ההחלטה לא הייתה הפתעה. הישראלים אמרו בבהירות שזו תוצאה של מאמציהם וראו בזה ניצחון". כצפוי, הפנה נסראללה אצבע מאשימה כלפי ישראל, ואמר כי "היא זו שעומדת מאחורי ההחלטה שמשרתת אותה. אירופה נכנעה לרצון ארצות הברית וישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה תכתיב", הדגיש. "מדינות אירופה הופכות את עצמן שותפות לכל תוקפנות ישראלית נגד לבנון, כיוון שנתנו לישראל גיבוי". עוד אמר מזכ"ל הארגון השיעי, כי לארגונו אין כסף באף אחד מהבנקים באירופה. "אין לנו השקעות, פרויקטים כלכליים או מסחריים למטרות רווח. לא בלבנון ולא מחוץ ללבנון".

לדבריו, האיחוד האירופי מנסה להכניע את אנשיו. "אני אומר להם: החלטתכם נידונה לכישלון. מי שהחזיק מעמד במשך 33 ימים במלחמה עם הצבא הישראלי - יוכל להתמודד עם ההחלטה התפלה הזו". לאחר מכן פנה לקהל ואמר: "הטביעו את ההחלטה הזאת במים ותשתו אותה".