מצרים: לינץ' לאור היום באיש האחים המוסלמים

בסרטון ממצרים נחשפות פניה האלימות של המחאה: בתמונות נראה איש האחים המוסלמים כשהוא מוטל ערום ושותת דם על הקרקע, וההמון מקיף אותו. "תהרוג אותו ביריה, לא בסכין", נשמעת זעקה ברקע. רק לבסוף מניח לו ההמון לצעוד, כשדם על גופו, אל האמבולנס

לא רק קריאות מחאה - ההפגנות במצרים נגד הנשיא מורסי ומפלגת האחים המוסלמים נחשפות גם בצדדיהן המכוערים. בסרטון שפורסם היום (ב') תועד לינץ' שביצע המון זועם באיש האחים המוסלמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונות נראה האזרח כשהוא מוטל ערום על הרצפה, פצעים על כל גופו, וההמון נאסף מסביבו. "אם אתה רוצה להרוג אותו, תהרוג אותו ביריה, לא בסכין", נשמעות זעקות בשעה שהאיש מנסה להיאבק ולעמוד על בחזרה על רגליו.

המפגינים ממשיכים להקיפו, עד שבסופו של דבר מחליט ההמון להניח לו לצלוע כשדם על גופו - לעבר האמבולנס הסמוך.

הפגנות בכיכר תחריר (AP)

על פי דיווחים במצרים, 10 בני אדם נהרגו בהתנגשויות אלימות אמש בין מפגינים לאנשי האחים המוסלמים ברחבי מצרים, אחד מהם נער בן 15. עדי ראייה מדווחים על אש חיה שנפתחה על מפגינים שהתנפלו על מטה המפלגה בקהיר.

אש חיה נפתחה לעבר מפגינים שהשליכו בקבוקי תבערה אל עבר מטה מפלגת האחים המוסלמים בקהיר וניסו לפרוץ לבניין. על פי העדויות, אנשי הביטחון המצריים פתחו באש לעבר המפגינים וכתוצאה מכך נהרגו שם ארבעה בני אדם, כ-70 מפגינים נפצעו.

הפגנות ענק במצרים - הסיקור המלא:

אחרי האולטימטום: אנשיו של מורסי מחפשים פתרון

הצבא המצרי הציב אולטימטום למורסי

מיליונים כבשו את רחובות מצרים, 10 בני אדם נהרגו

מורסי: "לא נאפשר הפיכה שנייה"

מה רוצים המפגינים במצרים ממורסי?

המפגינים: "נכתוב פרק חדש בהיסטוריה"