צפו: מירוץ מכוניות למשוגעים בלבד

במירוץ שנערך בלב המדבר מתחרים הנהגים: מי יצליח לשמור על שיווי משקל של רכב, כשהוא רק על שני גלגלים - לטווח ארוך יותר. איך עושים את זה? מוציאים את הגוף מהרכב תוך כדי תנועה, מסירים גלגל או שניים ומקווים לטוב. צפו בטירוף

שיגעון מוטורי חדש מסעיר את ערב הסעודית - נהיגה ברכבים על שני גלגלים. רחובותיה של העיר המדברית האלי, השוכנת בצפון המדינה הפכו למרכז מוטורי לספורט החדש - שעשוי לאתגר גם את טובי הפעלולנים בהוליווד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המתחרים במרוצים נדרשים לשמור על שיווי המשקל, זאת באמצעות יציאה מחלונות הרכב והקפדה על איזון - הכל תוך כדי תנועה. התחרות אינה מתמקדת במהירות, אלא במרחק לאורכו מצליחים לשמור שומרים על יציבות הרכב.

הנהגים עושים ככל שנדרש כדי לשמור על שיווי המשקל, אפילו אם זה כרוך בהסרת גלגל מהרכב. בינתיים, ענף הספורט החדש ממשיך לתפוס תאוצה בעיר המדברית, זאת על אף הסיכון הנשקף ממנו. עד כה לא התקבלו דיווחים בסעודיה ומחוצה לה אודות מספר המתחרים שקיפחו את חייהם במרוץ.

"אני מעלה את הרכב על שני גלגלים, ונוהג רק על החלק הימני או השמאלי", סיפר אחד מחברי הקבוצה שהמציאה את הענף המסוכן - וזכה לכינוי: "קפטן בלתי אפשרי". לדבריו, הוא מבצע הרבה מאוד תרגילים אקרובטים תוך כדי נסיעה. "אני מוריד את הגלגלים וגם מצליח לקפוץ מהרכב בזמן הנסיעה", סיפר בגאווה על הישגיו.