בצל התקיפה: הנשיא אסד נראה בפומבי עם ההמונים בדמשק

על רקע התקיפות לכאורה של חיל האוויר הישראלי בסוריה, הטלוויזיה הסורית דיווחה שהנשיא הסורי בשאר אסד השתתף הבוקר בטקס הסרת הלוט מעל אנדרטה לזכר חללים סורים באוניברסיטת דמשק. זו כבר הפעם השנייה שאסד נראה בפומבי השבוע

דווקא ביום הזה כשהדי התקיפה הישראלית בסוריה נשמעים היטב בארצו ובכל רחבי המזרח התיכון בכלל מבקש אסד לשדר שוב - הכל תחת שליטה. הטלוויזיה הסורית פרסמה היום תמונות מדמשק בהן נראה הנשיא מסתובב בתוך המון אדם, המאבטחים שלו לעומת זאת לא ממש נראים בתמונות האלה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונות שצולמו הבוקר נראה אסד באוניברסיטת דמשק, כשהוא משתתף יחד עם אלפי סטודנטים ומשפחות חללים בטקס הסרת הלוט מעל אנדרטה לזכר חללי אוניברסיטאות סוריות. מדובר בהופעתו הפומבית השנייה של הנשיא אסד בתוך ארבעה ימים, בהחלט שבוע לא שגרתי בכל מה שקשור בהתנהלות התקשורתית של הנשיא הסורי שנלחם על המשך שלטונו.

זו הפעם השנייה בה נראה הנשיא הסורי בפומבי השבוע. ביום רביעי האחרון, ה-1 במאי, הוא נצפה במפעל חשמל במרכז דמשק לציון יום הפועלים, כך על פי הודעה שפורסמה בדף הפייסבוק הרשמי של אסד. "הנשיא מבקר במפעל החשמל בדמשק ומברך את עובדיו ואת שאר עובדי סוריה לרגל חג הפועלים", נכתב.

אסד מופיע בפומבי, השבוע (http://www.thecommentator.com)

יחד עם ההודעה, פורסמה תמונתו של הנשיא כשהוא פונה לקהל העובדים, כשחלקם לובשים או מחזיקים קסדות. אז דובר על הופעתו הפומבית הראשונה של אסד מזה כחודש וחצי. אסד הגיע אז כשהוא לבוש בחליפות עסקים כהה ולא ניכרו על פניו סימני מתח או לחץ כלשהם.

התקיפה בסוריה - הסיקור המלא:

"מטרת התקיפה: טילי קרקע-קרקע"

"ישראל נחושה למנוע העברת נשק כימי לחיזבאללה"

רוני דניאל בטור מיוחד: חבית הנפץ שעומדת לפתחינו

ג'ונתן מן: לא לצפות להתערבות אמריקנית בסוריה

דיווח: ישראל תקפה יעדים בסוריה

אובמה: "אינני צופה שליחת כוחות לסוריה"