גם חמינאי נפרד מג'יהאד מורנייה

המנהיג הרוחני של אירן נזכר בקצין ג'יהאד מורנייה שנהרג בתקיפה בסוריה ופירסם תמונות נדירות של השניים כשהם מתחבקים ומתנשקים. בציוץ שפירסם, האשים חמינאי את ישראל במותו של מורנייה. עם זאת, מסיבה לא ברורה, האייתולה התעלם ממותו של הגנרל האירני שנהרג במתקפה

חמינאי ומורנייה, ארכיון

המנהיג הרוחני של אירן, האייתולה עלי חמינאי, נפרד היום (שלישי) מג'יהאד מורנייה, בכיר בארגון חיזבאללה שנהרג בתקיפה שאירעה השבוע בסוריה ויוחסה לישראל על פי דיווחים זרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בציוץ שהעלה בעמוד הטוויטר הרשמי שלו, חשף חמינאי תמונות אינטימיות שלו עם ג'יהאד מורנייה, בנו של ראש הזרוע הצבאית של הארגון, עימאד מורנייה, שנהרג כבר בשנת 2008. בתמונות נראים השניים כשהם לוחצים ידיים, מתחבקים ומתנשקים.

חמינאי ומורנייה, ארכיון

בציוץ שפירסם, האשים המנהיג הרוחני של אירן את ישראל במותו של מורנייה הבן. "הוא נהרג במסגרת המאבק בדאע"ש בסוריה, על ידי ישראל", כתב חמינאי. מסיבה לא ברורה, האייתולה התעלם ממותו של הגנרל האירני, סרדר אללה דאדי, שנהרג גם הוא במתקפה.

בתוך כך, אתר הנחשב מקורב לחיזבאללה מציג תמונה נדירה של פגישה בין נשיא סוריה בשאר אסד לבין המפקד הצבאי של חיזבאללה בסוריה, אבו עיסא, שנהרג בתקיפה המדוברת.

אבו עיסא ואסד, ארכיון

אבו עיסא מוצג בפרסומי חיזבאללה כ"חלוץ" של מערך ההגנה על המשטר הסורי מפני איומי הטרור בסוריה מטעם ארגון חיזבאללה. מקורות ערביים מדווחים הבוקר כי אבו עיסא היה המפקד האחראי על כל הבסיסים והתגבורות של חיזבאללה באזור הגולן.