מנקות את הנשק: אמהות פעילי הג'יהאד נחשפות

בזמן שבחמאס מנסים לרסן ארגונים אחרים כדי לשמר את הפסקת האש עם ישראל, הג'יהאד האסלאמי פרסם תמונות של אמהות פעילי הג'יהאד האיסלאמי בפעולה. גיהוץ מדים, הלבשה וניקוי כלי נשק - גם אמהות המחבלים נערכות לקרב הבא

מנקים את הנשק בעזה (http://www.saraya.ps)

המיתוס על החייל שמגיע הביתה מהבסיס בסוף השבוע וחוזר עם מדים נקיים ומגוהצים מוכר כמעט בכל בית ישראלי, וכעת נראה כי לא רק אצלנו האמהות נותנות את כל כולן לבנים הלוחמים: הג'יהאד האיסלאמי בעזה פרסם הערב תמונות לא שגרתיות של סיוע שמקבל הארגון, כשבמקרה זה, לא מדובר בהברחת טילים והכנתם לשיגור או בהרכבת מטעני חבלה - אלא דווקא בגיהוץ מדים, הלבשה וניקוי כלי הנשק של פעילי הג'יהאד, לקראת יציאתם לשטח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לתמונות צורפו גם ריאיונות עם אימהות הפעילים. אחת מהן אמרה שהיא עצמה מוכנה לשאת נשק ולהילחם, כפי שעשו בעבר מחבלות מתאבדות שנשלחו על ידי הג'יהאד האיסלאמי. פרסום התמונות והריאיונות הללו מגיע בשעה שבה חמאס, השולט באופן מעשי ברצועת עזה, מנסה לרסן את הפעילות הצבאית של ארגונים אחרים, כדי למנוע התערערות של הפסקת האש עם ישראל.

מברכת לשלום. פעיל ג'יהאד ואמו (http://www.saraya.ps)

ייתכן כי בארגון המתחרה, הג'יהאד האסלאמי, מנסים להמריץ ולעודד את המשך הפעילות הזאת, על ידי הצגת הגיבוי לו זוכים פעילי ארגון דווקא מצד אמהותיהם. על כל פנים, התמונות והדברים שצורפו אליהן - מדברים בעד עצמם.