דיווח: "נסראללה הגיע לטהרן ונפגש עם חמינאי"

העיתון הלבנוני א-נהאר פרסם מפי מקורות המקורבים לארגון הטרור השיעי כי המזכ"ל חסן נסראללה הגיע בימים האחרונים לאירן ונפגש עם מנהיגה הרוחני, האייתוללה עלי חמינאי. לפי שעה, לדיווח אין אישור מכל מקור אחר

דיווח: "נסראללה הגיע לטהרן" (חדשות 2)

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה הגיע בימים האחרונים לביקור בטהרן, שבמסגרתו נועד עם מנהיגה הרוחני של אירן האייתוללה עלי חמינאי - כך אמרו מקורות המקורבים לארגון הטרור לעיתון הלבנוני א-נהאר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח, שלו לא התקבל אישור מכל מקור אחר, מנהיג חיזבאללה נפגש עם חמינאי ודן עמו בנעשה באזור, ובעיקר במלחמת האזרחים המתנהלת בסוריה.

בפברואר האחרון נשא נסראללה נאום לציון יום השנה לחיסולו של "רמטכ"ל" הארגון עימאד מורנייה. מנהיג חיזבאללה ניצל את ההזדמנות כדי לשלוח מסר מאיים לירושלים ואמר: "יש כיום בלבנון את כל הדרוש למלחמה הבאה עם האויב. באמצעות ירי של ארבעה טילים אנו מסוגלים לשתק את אספקת החשמל של ישראל".

נסראללה וחמינאי נפגשו? (הטלוויזיה האירנית)

על האופן שבו נערך ארגונו מאז מלחמת לבנון השנייה אמר נסראללה: "מי שחושב לתקוף אותנו בהנחה שחיזבאללה חלש שוגה באשליות. ישראל תפגוש חיזבאללה נחוש, מאוחד וחזק מאוד - הרבה יותר מכפי שהיה ב-2006. החשבון מבחינתנו עודו פתוח".