בשל השמועות: נסראללה ינאם בלבנון

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה צפוי לשאת הערב נאום פומבי בלבנון ולהזים בכך את השמועות, שלפיהן חלה בסרטן והוטס לקבלת טיפול רפואי בטהרן. אמש פרסם ערוץ הטלוויזיה של הארגון "אל-מנאר" הכחשה רשמית לדיווחים בכלי תקשורת בלבנון ובטורקיה

יכחיש את הדיווחים על מצבו? נסראללה (רויטרס)

בעקבות גל הדיווחים בימים האחרונים על מצבו הבריאותי המידרדר של חסן נסראללה, בשל מחלת הסרטן, צפוי מזכ"ל חיזבאללה לשאת הערב נאום פומבי, שיועבר בשידור ישיר בלבנון, ולהזים את השמועות על מצבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ערוץ הטלוויזיה הרשמי של הארגון "אל-מנאר" מדווח היום שנסראללה ינאם בשעה 18:30 (שעון ישראל) במקום לא ידוע בלבנון. זאת צפויה להיות הופעה ציבורית ראשונה של מזכ"ל הארגון מזה שבועות.

בחיזבאללה הכחישו שנסראללה הוטס לאירן

אמש פרסם "אל מנאר" הכחשה רשמית ראשונה של הפרסומים על ההחרפה במצבו הבריאותי של מזכ"ל הארגון. בהודעה קצרה שנמסרה נאמר שנסראללה לא עזב את לבנון וכי מצבו טוב.

שעות ספורות קודם לכן, פרסמה סוכנות הידיעות הטורקית ידיעה מפי מקור המקורב לחיזבאללה, שלפיה נסראללה הוטס לקבלת טיפול רפואי בטהרן. על פי הדיווח הסיבה לאשפוזו היא מחלת הסרטן שבה לקה.

דיווחים קודמים לכך התקבלו בעת האחרונה גם על ידי מספר אתרי אינטרנט מוכרים בלבנון. על פי אחד מהם, אתר SAWT BEIRUT INTERNATIONAL, הידרדר בימים האחרונים מצבו של מנהיג הארגון השיעי. "נסראללה פונה לקבלת טיפול בטהרן באמצעות מטוס שנשלח מטעמה של הרפובליקה האסלאמית והמריא מנמל התעופה הבינלאומי רפיק אל-חרירי בביירות", נכתב בדיווח המקורי.